Diumenge, 25 de Febrer de 2018   |   Login  
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS
 
 
TRAIL 3 COMARQUES   (ocultar inscrits)
 
   NOM SEXE    EQUIP CURSA PAGAMENT
   ABAD MANSILLA, Vanesa Femení    CORREDORS BAIX LLOBREGAT Cursa OK
   ALCALDE DIAZ, Miguel Masculí    CORREDORSBAIX LLOBREGAT Trail 3 Comarques OK
   ARAUJO MORATO, Manuel Masculí    CORREDORS DE FONS B.LLGT Trail 3 Comarques OK
   ARCOS ZAFRA, MERCEDES Femení    C. MUNTANYENC S CUGAT Trail 3 Comarques OK
   BAYES PRAT, DANI Masculí    ETB VIC Cursa OK
   BERICAT BONET, Xavier Masculí    LES TORUTUGUES Trail 3 Comarques OK
   CALVO PIÑERO, Carmina Femení    CORREDORS DE FONS B.LL Cursa OK
   CARMONA MEDRANO, Ismael Masculí     Cursa OK
   CASTELLO PIÑOL, Sito Masculí    CORREDORS DE FONS Trail 3 Comarques OK
   CASTRO FDEZ. , Carlos Masculí    CORREDORS DE FONS TBT Trail 3 Comarques OK
   COMELLAS PEREA, Albert Masculí    VETERANS TEAM Trail 3 Comarques OK
   COS VILÀ, Marc Masculí    CORREDORS BAIX LLOBREGAT Trail 3 Comarques OK
   COSP TRAFI, Ricard Masculí    A.E.LILLET Trail 3 Comarques OK
   CROUS ROTLLANT, Miquel Masculí    C.A.VIC Cursa OK
   DOMÍNGUEZ SUSÍN, Martín Masculí    TRAIL BONUS TRACK Trail 3 Comarques OK
   DOUGAN, Mark James Masculí     Trail 3 Comarques OK
   FERNANDEZ AISA, Eloi Masculí     Cursa OK
   FERNANDEZ BOSCH, Sergi Masculí    EQUIP HONRILLA Trail 3 Comarques OK
   FERNÁNDEZ LÓPEZ, Pedro Masculí     Trail 3 Comarques OK
   FORCADA TUBAU, Joan Masculí    MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ Trail 3 Comarques OK
   FORTUNY LATORRE, Albert Masculí    CORREDORS DE FONS DEL B.L Trail 3 Comarques OK
   FUSTER CODINA, Marc Masculí     Cursa OK
   GAJA BALLARÓ, Nil Masculí    RUNMINDFULNESS Trail 3 Comarques OK
   GALVAN, Jesus Masculí    GAVA TRIATLO Trail 3 Comarques OK
   GISBERT ARNAU, Ramon Masculí    GEMI Trail 3 Comarques OK
   GONZALEZ SEGURA, Santi Masculí     Trail 3 Comarques OK
   GORCHS PICAS, MARTI Masculí    CE VIA FORA Cursa OK
   GRANDE QUESADA, José Luis Masculí    CORREDORS DE FONS B.L. Trail 3 Comarques OK
   GUTIÉRREZ RODRÍGUEZ, Manel Masculí    GAVÀ TRIATLÓ Trail 3 Comarques OK
   HERREROS PAGES, Jordi Masculí    ETB VIC Trail 3 Comarques OK
   HUEDO I ROSERO, Germán Masculí    CORREDORS DE FONS B. LL. Trail 3 Comarques OK
   HUGUET GARCIA, Roger Masculí    GAVÀ TRIATLO Cursa OK
   JIMENEZ AGAPITO, Victor Masculí    CORREDORS DE FONS Trail 3 Comarques OK
   LLOPART, Emili Llopart Masculí    GAVÀ TRIATLO Trail 3 Comarques OK
   LÓPEZ ÁLVAREZ, Julián Masculí    CORREDORS DE FONS B.LL. Trail 3 Comarques OK
   LÓPEZ REQUEJO, Manuel Masculí    TRAIL BONUS TRACK Trail 3 Comarques OK
   MARGARIT PIÑOL, Carles Masculí    CORREDORS DE FONS B. LL. Trail 3 Comarques OK
   MARTI ROS, Marc Masculí    CORREDORS FONS B.LLGT Trail 3 Comarques OK
   MARTINEZ BOIXADER, Albert Masculí     Cursa OK
   MARTINEZ SANCHEZ, Manel Masculí    CORREDORS DE FONS BAIX Trail 3 Comarques OK
   MECA, Rosa Femení    GAVÀ TRIATLÓ Cursa OK
   MIQUEL MARCO, David Masculí     Cursa OK
   MOLINA ARENAS, ALBA Femení    C. ASS. DIEDRE Trail 3 Comarques OK
   MONTORO PELAEZ, Imma Femení    GECA Trail 3 Comarques OK
   MORENO CARRERA, JOSEP Masculí    C.ESPORTIU TORELLO Trail 3 Comarques OK
   MORERA ROCA, Aleix Masculí     Trail 3 Comarques OK
   ORTI MOLINER, Ramon Masculí     Cursa OK
   PLANS BELLAVISTA, Ariadna Femení     Cursa OK
   PLANS BELLAVISTA, Mireia Femení     Cursa OK
   PONS OTALORA, Jordi Masculí    CORREDORS DE FONS Trail 3 Comarques OK
   PUIGCORBÉ ESPELT, Jordi Masculí     Trail 3 Comarques OK
   PUIGCORBÉ SABATA, Imma Femení    CLUB TRAILRUNNING GIRONA Trail 3 Comarques OK
   PUJOL DOMENE, Pere Masculí    TRINXATS Trail 3 Comarques OK
   QUINTANILLA UREÑA, David Masculí     Cursa OK
   REYES RAMIREZ, Franc Masculí    VILADECANS TRIATLO Trail 3 Comarques OK
   ROBLES GOMEZ, Carlitos Masculí    CORREDORS DE FONS Trail 3 Comarques OK
   ROCAMORA I CASTELLO, Josep Masculí    CORREDORS DE FONS B. LL. Trail 3 Comarques OK
   RODRIGUEZ CESPEDES, Miguel Masculí    CORREDORS DE FONS Trail 3 Comarques OK
   RODRÍGUEZ RIERA, Josep Masculí    SET DE CÓRRER Cursa OK
   RODRIGUEZ SANTOS, ALVARO Masculí    C.MUNTANYENC S.CUGAT Trail 3 Comarques OK
   ROSA SANCHEZ, Leandro Masculí     Trail 3 Comarques OK
   RUIZ DE BUSTILLO PONT, Joan Masculí     Trail 3 Comarques OK
   SALVANS PUIGBÓ, Margarita Femení    EQUIP HONRILLA Cursa OK
   SANCHEZ PARRAGA, Paco Masculí    TBT CORREDORS FONS BAIX L Trail 3 Comarques OK
   SANS SOLER, David Masculí    CORREDORS BAIX LLOBREGAT Trail 3 Comarques OK
   TAÑÀ MONTERO, Fermí Masculí     Trail 3 Comarques OK
   URBEA PUIG, Montse Femení    RUNNERINGGIRLS Trail 3 Comarques OK
   URRAZA PRAT, Xavi Masculí     Cursa OK
   VAZQUEZ SANCHEZ, Jessica Femení     Trail 3 Comarques OK
   VIÑAS SOLER, JOSEP Masculí    SET DE CORRER Trail 3 Comarques OK
   ZABALETA GASCO, Jordi Masculí    GAVA TRIATLÓ Trail 3 Comarques OK
  NOMBRE D'INSCRITS: 71
 
 
 
Tornar a les inscripcions
 
  LLISTAT D'INSCRITS

CONSULTA L'ESTAT DE
LA TEVA INSCRIPCIÓ

 
 
 
  PUBLICITAT