Dilluns, 10 de Desembre de 2018   |   Login  
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS
 
 
IX MARATÓ DE MUNTANYA L'ARDENYA   (ocultar inscrits)
 
   NOM SEXE    EQUIP CURSA PAGAMENT
   ACEDO RAMONET, Sergi Masculí    MATXACUCA 42K - Marató OK
   ADMETLLA MASERAS, Josep Masculí    SOCIETAT ATLÈTICA CORBERA 10K - No competitiva OK
   AGELL SERRAMITJANA, Gerard Masculí    AMEZTI MENDI ELKARTEA 21K - Mitja Marató OK
   AGUILAR ESCOBAR, Toni Masculí    FLONJUS TEAM 42K - Marató OK
   AGUILAR RIBAS, Jordi Masculí     21K - No competitiva OK
   AGUILERA, Carlos Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   AGUILERA HEREDIA, Nora Femení    C.A.SANTA CRISTINA 10K - Sprint Ardenya OK
   AGUILERA SANE, Eduard Masculí    CET L'ENCLUSA 42K - Marató OK
   AGUILERA SAÑE, Jordi Masculí    CET L'ENCLUSA 42K - Marató OK
   AGUSTÍ CANALS, Xavi Masculí    TRAMUNTANYA LLANÇÀ 42K - Marató OK
   AGUSTÍ FERRER, Miquel Masculí    PALAFRUNNERS 42K - Marató OK
   AGUSTÍ MORGADO, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ALBERTI VILA, Evas Femení     21K - No competitiva OK
   ALBERTI VILA, M Teresa Femení     21K - No competitiva OK
   ALCALÁ LOZANO, Toni Masculí     42K - Marató OK
   ALCÁZAR JIMÉNEZ, Agustí Masculí    DIVERSPORT 42K - Marató OK
   ALCÁZAR SALMERON, Manuel Masculí    URBATRAIL 21K - Mitja Marató OK
   ALFAYA SANCHEZ, Sergi Masculí     42K - Marató OK
   ALONSO GALLEGO, Jessica Femení    FUN RUNNERS 42K - Marató OK
   ALONSO LOZOYA, David Masculí     42K - Marató OK
   ÁLVAREZ QUINTANA, Manel Masculí    FAST COMPETICIÓ 42K - Marató OK
   ALVAREZ ESTANY, Xavi Masculí    TRITRAINING 42K - Marató OK
   AMBLAS ESTRADA, David Masculí    SET DE CÓRRER 10K - Sprint Ardenya OK
   ANDRES MUNTADAS, Abel Masculí    RARUNNING ESTEL 42K - Marató OK
   ANDREU MURILLO , Jordi Masculí    BAR I MUNTANYA 21K - Mitja Marató OK
   ANDREU TRIAS , LAIA Femení     21K - Mitja Marató OK
   ANGLADA, Oscar Masculí    ANGLADA 21K - Mitja Marató OK
   ANGUITA, Joan Masculí     21K - Mitja Marató OK
   APARICIO DIAZ, David Masculí     42K - Marató OK
   ARANDA ALONSO, Arturo Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ARANDA ESCAMILLA, ARNAU Masculí    INVERSE 21K - Mitja Marató OK
   ARBOLES SEBASTIA, Jaume Masculí    DECAVI TEAM 42K - Marató OK
   ARPÍ ROCA, Quim Masculí    CLUB TRAIL RUNNING GIRONA 42K - Marató OK
   ARQUE, Marc Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ARRUFAT BARTOLOME, Carlos Masculí    RUN BCN 42K - Marató OK
   ARTIGAS GARCIA, Pere Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   ARXE CAPDEVILA, Raul Masculí    CE SERRAGRENYADA 42K - Marató OK
   ARXER GASULL, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ASENSIO ROMERO, Sergio Masculí    SPARTA TRAIL TEAM 42K - Marató OK
   AVELLANEDA, Gerard Masculí     21K - Mitja Marató OK
   AVELLÍ MOLINES, Josep Masculí     10K - No competitiva OK
   AVELLÍ SABALLS, Ricard Masculí    C.A.PALAFRUGELL 42K - Marató OK
   AVELLÍ TEIXIDOR, Gemma Femení    A.E. MATXACUCA 10K - Sprint Ardenya OK
   AVILA CORBALAN , POL Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   AVILA VILA, OSCAR Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   BADENAS PLA, Pol Masculí    CE CALDES ESKALDATS 10K - Sprint Ardenya OK
   BADENAS RIERA, Sergi Masculí    CE CALDES ESKALDATS 10K - Sprint Ardenya OK
   BADIA SALA, Oriol Masculí    XIPIRUNS.CAT 21K - Mitja Marató OK
   BAGUDÀ GELI, Carles Masculí    CE CALDES DE MALAVELLA 21K - No competitiva OK
   BAGUDA GELI, Josep Masculí     21K - No competitiva OK
   BALCELLS, Isaac Masculí    FRUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   BARCELONA LOZANO, Francesc Masculí     21K - No competitiva OK
   BARCIA RODRIGUEZ, Francisco Masculí    CORREDORS.CAT 21K - Mitja Marató OK
   BARRADO VIRGILI, Xavier Masculí    PUTES ENDORFINES 42K - Marató OK
   BARRANCAS PEREZ , ISAAC Masculí     42K - Marató OK
   BARROS BUENO, Jose Masculí    RARUNNING ESTEL 42K - Marató OK
   BARTES CREUS, Jaume Masculí     42K - Marató OK
   BARTOMEU LOZANO, Magda Femení    CABIROLS TRAIL ROSES 21K - Mitja Marató OK
   BARTRA, Agusti Masculí     42K - Marató OK
   BARTRA, Gaspar Masculí    MALLORCATRAIL 42K - Marató OK
   BARTRINA, Jordi Masculí    NO PUC MÉS! 42K - Marató OK
   BASILE, Giovanni Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BATALLA MARTIN , JORDI Masculí    CM SANT LLORENÇ 21K - Mitja Marató OK
   BAUDRY, Claudia Femení    NATUR SPORT L'ESCALA 10K - Sprint Ardenya OK
   BAUTISTA SUREDA , ALEIX Masculí     42K - Marató OK
   BAYER ALSINA, Totti Masculí    ELS PITJORS CORR EURO 42K - Marató OK
   BAYER TENA, Albert Masculí    - 42K - Marató OK
   BELINGAR, Florence Femení     42K - Marató OK
   BELTRAN FERNÀNDEZ, Meritxell Femení    PALEOTRAINING GIRONA 10K - No competitiva OK
   BELTRAN NAVARRO, Toni Masculí    CORREDORS.CAT 42K - Marató OK
   BENET VILLALPANDO, Francesc Masculí    TRAILRUNNER.CAT-CDV 21K - Mitja Marató OK
   BENÍTEZ GONZÁLEZ , Joan Masculí    FLASH 10K - No competitiva OK
   BERENGUER HERNANDEZ, Eva Femení    LES NENES TRAIL 21K - Mitja Marató OK
   BERENGUER SOLER, Xavi Masculí     42K - Marató OK
   BERNAOLA CABREJOS, Christian Marcio Masculí    CE.EX.SORDS 42K - Marató OK
   BES GINESTA, ANNA Femení    TRAIL RUNNING GIRONA 21K - Mitja Marató OK
   BETRIAN GARCIA, Oscar Masculí    ESCURÇONS 21K - Mitja Marató OK
   BETRIAN GARCIA, Santi Masculí    ESCOLETA BTT 21K - Mitja Marató OK
   BITLLOCH NASPREDA, Jaume Masculí     10K - No competitiva OK
   BLANCH PARELLADA , NURIA Femení    CENTRE EXT. PENEDES 21K - Mitja Marató OK
   BLANCO GANDARA, Roser Femení     10K - No competitiva OK
   BOADA ORIOLS , IMMA Femení     21K - Mitja Marató OK
   BOFILL CASANOVAS, Miquel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BOFILL ORÓ, Nil Masculí     21K - No competitiva OK
   BOLANCE OLIVARES, Abel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BONILLA LÓPEZ, Ricardo Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BONMATÍ CASTILLO, Sergi Masculí     10K - No competitiva OK
   BONVEHI , Roger Masculí    PARTICULAR 42K - Marató OK
   BORREDÀ GARCIA, Oriol Masculí     42K - Marató OK
   BORREGO GONZALEZ, Jose Maria Masculí    CORREDORS.CAT 42K - Marató OK
   BOSCH JIMENEZ, Raquel Femení    CLUB TRAIL RUNNING GIRONA 42K - Marató OK
   BOSCH RUE, Anna Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   BOSCHSACOMA ENRICH, David Masculí    EMPORDÀ 21K - Mitja Marató OK
   BOSQUE COLLS, Jordi Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   BRACERO ALONSO, Ruben Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BRUGUÉ FIGUERAS, Dani Masculí    C.C CASSÀ 21K - Mitja Marató OK
   BUENO BRUGUES, Marcel Masculí    BAR I MUNTANYA 21K - Mitja Marató OK
   BUENO MORENO , JOAN Masculí    MADTEAM 21K - Mitja Marató OK
   BURGAS BRAVO, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   BUSQUETS BERTRAN, David Masculí    TRAIL RUNNING VILOBI 21K - Mitja Marató OK
   CABALLERO NOGALES, Cristina Femení    CE KATOA BARCELONA 10K - Sprint Ardenya OK
   CABANILLAS GARCIA, Maribel Femení    MASQUEFA TRAIL 42K - Marató OK
   CABARROCAS I ILLA, Emili Masculí    CASSÀ DE LA SELVA 21K - No competitiva OK
   CABARROCAS ONTIVEROS, Josep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CABEZAS LOPEZ, Javier Masculí    IJSALUT 21K - Mitja Marató OK
   CABEZAS MORENO, Olga Femení     21K - No competitiva OK
   CABRATOSA FUERIS, Susanna Femení    UEMATADEPERS 10K - Sprint Ardenya OK
   CABRERA BORREGO, David Masculí     42K - Marató OK
   CALAHORRO PÉREZ , Juanma Masculí    FLONJUS TEAM 42K - Marató OK
   CALBET RIERA, Cristina Femení    MADTEAM 42K - Marató OK
   CAMACHO ROBLEDO, Sergi Masculí    RUNNING PRAT 21K - Mitja Marató OK
   CAMP CORTINA , NÚRIA Femení     21K - Mitja Marató OK
   CAMPÍ CERVANTES, Victor Masculí     10K - No competitiva OK
   CAMPO NAVARRO, Sara Femení    BANANA RUN 10K - No competitiva OK
   CAMPOS DAUSÀ, Dani Masculí    CLUB AQUÀTIC XALOC 21K - Mitja Marató OK
   CAMPOS RUBIÑO, Antonio Masculí     10K - No competitiva OK
   CAMPS BAGET, Xavier Masculí    BASE ESPORTS ESTEL 42K - Marató OK
   CAMPS ESQUERRA, Joan Masculí    COS360 42K - Marató OK
   CAMUS FERNANDEZ, Antonio Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CAÑADAS SERRANO, David Masculí    CAMI DELS IBERS 21K - Mitja Marató OK
   CAÑAS BERNABEU, Jaume Masculí    CE MEDITERRANI 10K - Sprint Ardenya OK
   CANCIO TRUJILLO, Josep M. Masculí    CE. VILASSAR DE DALT 42K - Marató OK
   CAÑÓN MALLÉN, Eduard Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CARÒS SANTACREU , MARC Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CARRASCO ARAGONÉS , JOSÉ Masculí     42K - Marató OK
   CASANOVAS ROMA, Joan Masculí     21K - No competitiva OK
   CASELLAS FROU, Jordi Masculí    CE MONTCLAR 42K - Marató OK
   CASOLIVA CAROD, Muntsa Femení     21K - Mitja Marató OK
   CASTILLO FERNANDEZ , DANIEL Masculí    AE MATXACUCA 10K - Sprint Ardenya OK
   CATALÀ ESTAPÉ , Núria Femení    FAMÍLIA NOMBROSA 10K - No competitiva OK
   CELS SAURINA, Salvador Masculí    INDEPENDENT 10K - Sprint Ardenya OK
   CHELLAKH, Mohamed Ali Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CHRISTINE , Sabardeil Femení     21K - Mitja Marató OK
   CHUECO MADUEÑO, Jose Maria Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CLAVERIA AVILA , PABLO Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   CODOLÀ DUCH , ZOEL Masculí     21K - Mitja Marató OK
   COMELLAS VIDAL, Ot Masculí     21K - Mitja Marató OK
   CORNELL PONS, Eduard Masculí    BTT PALAFRUGELL 21K - Mitja Marató OK
   COROMINAS RUIZ, Jordi Masculí    AE CAMPLLONG 21K - Mitja Marató OK
   COSO GARCIA, Manuel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   COSTA CREUS, Carles Masculí    FANÀTIK TRAIL 10K - Sprint Ardenya OK
   COSTA LLANSANA , QUIM Masculí    TERRA DE VOLCANS 21K - Mitja Marató OK
   COSTA MARCET, Keko Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   CREHUET AMARGANT, Arnau Masculí    PROTRIALS 10K - Sprint Ardenya OK
   CREHUET CARBONELL, Ferran Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   CRESPO MILANI, ANAIS Femení     42K - Marató OK
   CRUZ INFANTES , MIQUEL Masculí    AE MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   CUADRADO GARCÍA , JESUS Masculí    C. ESXCUR. D'ESPI 21K - Mitja Marató OK
   DAMIEN, Fleuret Masculí    LA RONDE CERETANE 21K - No competitiva OK
   DE BLAS LORENZO, Qki Masculí    CORREBDN 10K - Sprint Ardenya OK
   DE JAIME RODRÍGUEZ, Jordi Masculí    ASS.EXCTA.CASTELLTERÇOL 42K - Marató OK
   DE LA CASA VILAR, Saul Masculí     21K - Mitja Marató OK
   DELEMUS BATLLOSERA, Joan Masculí    CLUB EXC. CALDES DE MA 42K - Marató OK
   DELGADO, Belen Femení    IPSI R 10K - Sprint Ardenya OK
   DELGADO GONZÁLEZ, Raquel Femení    _ 21K - No competitiva OK
   DELLUNDE MARTINEZ, Ivan Masculí     21K - Mitja Marató OK
   DESIDERIO, Francesco Masculí    LA LOCANDA DI NONNA FLO 10K - Sprint Ardenya OK
   DÍAZ CALVO, Javi Masculí    C.A.PALAFRUGELL 21K - Mitja Marató OK
   DIAZ CANOVAS, Jose Masculí    ENRIC TEAM 42K - Marató OK
   DIAZ MARTINEZ, Monica Femení    URBATRAIL 21K - Mitja Marató OK
   DOMÈNECH, Roman Masculí     21K - Mitja Marató OK
   DOMENECH SALVADOR, Albert Masculí    CE OLOT 21K - Mitja Marató OK
   DOMINGO, Climent Masculí     21K - Mitja Marató OK
   DOMINGO CASANELLAS, David Masculí    C.E. ALELLA 21K - Mitja Marató OK
   DOMINGUEZ, Bea Femení    TRAMUNTANYA LLANÇÀ 21K - Mitja Marató OK
   DUCH PLIUS, Francesc Duch Plius Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   DURAN BARÓ, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   DURAN PORTA , Josep Antoni Masculí     10K - No competitiva OK
   DURAN SALA, David Masculí    CA OLOT TERRA DE VOLCANS 42K - Marató OK
   DURIEUX, Thomas Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   ELIAS VILA, Marc Masculí    TRAIL RUNNING GIRONA 42K - Marató OK
   ENRECH UBEDA, Rut Femení     21K - No competitiva OK
   ESCOLA RUBI, Marc Masculí    CENTRE EX. URGELL 42K - Marató OK
   ESPARRAGUERA FORS, Jordi Masculí     10K - No competitiva OK
   ESTANYOL REGENCOS, Cristina Femení     21K - Mitja Marató OK
   ESTEVE IZQUIERDO, Pablo Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ESTRAGÓ CASTELLÓ, Jordi Masculí    PORTAL DE LES GAVARRES 21K - Mitja Marató OK
   EXPÓSITO CUBERO, Vicente J. Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   EZRA, Kathryn Femení     42K - Marató OK
   FABRE HEREDIA, Xavier Masculí    DIEDRE 42K - Marató OK
   FÀBREGA FALGUERAS, Jordi Masculí    EPCE 42K - Marató OK
   FÀBREGA FALGUERAS , Oriol Masculí    EPCE 21K - Mitja Marató OK
   FÀBREGA PASCUAL, Rafel Masculí    PITJORS CORRED. EUROPEUS 21K - Mitja Marató OK
   FABREGAS GRANON , ALEIX Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FÀBREGUES GARCIA , PERE Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   FALLADA SANCHEZ, Neus Femení     10K - No competitiva OK
   FARFAULO , Franco Masculí    RUN CARD 21K - Mitja Marató OK
   FARNOS LEIRAS , Joan Masculí     42K - Marató OK
   FARRE GIMENO , ALEX Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FARRERONS GALLEMI, Eduard Masculí    MADTEAM 42K - Marató OK
   FÉLEZ LÓPEZ, Estefania Femení    CLUB ATLETISME GAVÀ 10K - Sprint Ardenya OK
   FELIU VICENTE, Miquel Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   FERNÁNDEZ CHAVES, Simon Masculí     42K - Marató OK
   FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, Javier Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FERNANDEZ HOSPITAL, Oriol Masculí    CE MADTEAM 42K - Marató OK
   FERNÀNDEZ MARTINEZ, Antonia Femení     10K - No competitiva OK
   FERNÁNDEZ PUENTE, Emilio Masculí     42K - Marató OK
   FERNANDEZ SANTANDER , David Masculí     10K - No competitiva OK
   FERNÁNDEZ SILVA, Isidro Masculí    MTM RUNNERS 21K - No competitiva OK
   FERNANDEZ TORRES, Elisabet Femení    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   FERNANDEZ VIZCARRO, Miguel Masculí    SPARTA TRAIL TEAM 42K - Marató OK
   FERRAN, Marc Masculí    BELLMATI 21K - Mitja Marató OK
   FERRER SOLER, Albert Masculí    BTT TRIATLÓ LLUÇANÈS 21K - Mitja Marató OK
   FERRIOL CASAS, Marc Masculí    IMPLICATS EMPORDÀ 21K - No competitiva OK
   FIGUERAS, Raquel Femení     10K - No competitiva OK
   FITA SUQUET, Carles Masculí    CC ALMATRET 21K - Mitja Marató OK
   FOLCH HIDALGO, Josep Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   FONT COLL , ROSA Femení     21K - Mitja Marató OK
   FONT FIERRO, Jaume Masculí    QRTTEAM 21K - Mitja Marató OK
   FONT FONT, MARC Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FONT GARCIA, Monica Femení    NO 10K - No competitiva OK
   FORS SALA , JORDI LLUIS Masculí    ACE MATARÓ 21K - Mitja Marató OK
   FRAILE JIMÉNEZ , JESÚS Masculí    UGLOWSPAIN 42K - Marató OK
   FREDERIC, Saurel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FREIXAS SOLER, Marta Femení     10K - No competitiva OK
   FUENTES RAMOS, Jose Antonio Masculí    TRENKMINS 21K - No competitiva OK
   FUERTES, Valentin Masculí     21K - Mitja Marató OK
   FUSTER ELIAS, David Masculí    - 21K - Mitja Marató OK
   GAJA BALLARÓ, Nil Masculí    MINDFULTRAIL 42K - Marató OK
   GALERA I LEGER, Guillem Masculí    CAMALLERA 42K - Marató OK
   GALLEGO FERNANDEZ, Manuel Masculí    MASQUEFA TRAIL 42K - Marató OK
   GALLEGO PÉREZ, Daniel Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   GALOBARDES MUÑOZ , CARLOS Masculí     42K - Marató OK
   GAMISANS, Xavier Masculí    BOKES TEAM 21K - Mitja Marató OK
   GANO, Diarga Masculí    C.E. BELLCAIRENC 10K - Sprint Ardenya OK
   GARCES SOLER, Eva Femení     10K - No competitiva OK
   GARCIA BALLESTEROS, Joan Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GARCIA BARRAGÁN, Paqui Femení    FINISHER GIRLS 21K - Mitja Marató OK
   GARCIA BONILLA, Alberto Masculí    SPARTA TRAIL TEAM 42K - Marató OK
   GARCIA CAMUÑAS , Jorge Masculí    INDEPENDIENTE 21K - Mitja Marató OK
   GARCÍA DE ALCARAZ ARGEMÍ, Javier Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   GARCIA DIAZ, Santiaga Femení     21K - No competitiva OK
   GARCIA GOMEZ, Andres Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GARCIA LOPEZ, Jesus Manuel Masculí    MAD TRAIL 10K - No competitiva OK
   GARCIA MORENO, Marc Masculí    S200 21K - Mitja Marató OK
   GARCIA TEJADA, Judith Femení     21K - No competitiva OK
   GARCIA VALENCIA, Javier Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GARRE PELEGRINA, Sara Femení    TRAMUNTANYA 21K - Mitja Marató OK
   GASQUEZ , Samantha Femení     10K - No competitiva OK
   GELADA GISPERT, David Masculí    NO 21K - Mitja Marató OK
   GIBERT, Guillem Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GIMENO CARVAJAL, Ivan Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GIMENO FARRES, Mat Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GIMENO VILA , Sandra Femení    C.E. ALSSALA 21K - Mitja Marató OK
   GINES ALMAZAN, Cesar Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   GISPERT GIRON, Marc Masculí     42K - Marató OK
   GOMEZ COLL, Jordi Masculí    A.E LES TORTUGUES 42K - Marató OK
   GOMEZ LOPEZ, Lluis Masculí    CE MADTEAM 42K - Marató OK
   GONZALEZ, Francesc Masculí    100LAROCASOLIDARI 21K - Mitja Marató OK
   GONZÁLEZ, Vicente Masculí    KALEVALA 10K - Sprint Ardenya OK
   GONZALEZ CASANOVA , Eva Femení     10K - No competitiva OK
   GONZALEZ FALCON , ISMAEL Masculí     42K - Marató OK
   GONZALEZ LORENTE, Vanesa Femení     21K - Mitja Marató OK
   GONZALEZ MORAN, Camino Femení    A.E.MATXACUCA 21K - No competitiva OK
   GONZÁLEZ RODRÍGUEZ , Jose Luis Masculí     10K - No competitiva OK
   GONZALEZ VIÑAS, Miquel Masculí    TRICBM 21K - Mitja Marató OK
   GRABALOSA MARTÍN, David Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GRIERA, David Masculí    IPSIRUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   GUERRA GARCIA , FRANK Masculí    GAS MOUNTAIN 21K - Mitja Marató OK
   GUERRA SERRA, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GUERRERO BADENAS, Dani Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   GUERRERO MARTÍN , Jose Masculí     21K - Mitja Marató OK
   GUERRERO MARTINEZ, Emi Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   GUERRERO MORALES, Javier Masculí    XIPIRUNS.CAT 42K - Marató OK
   GUERRERO MORENO, Esther Femení     10K - No competitiva OK
   GUERRERO VIZCAINO , Albert Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   GUINDOS BRETONES, Andrés Masculí    MADTRAIL 21K - Mitja Marató OK
   GUINOVART , XAVIER Masculí     42K - Marató OK
   GUINOVART COLOM , SALOMÓ Masculí    AE MATXACUCA 10K - Sprint Ardenya OK
   GUTIERREZ MARTINEZ, Àngel Masculí    FONDISTES BLANES 21K - Mitja Marató OK
   GUTIÉRREZ PÉREZ, Monica Femení     10K - No competitiva OK
   HARO SEGURA, Isaias Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   HEINZ, Kernan Masculí    XALOC 10K - Sprint Ardenya OK
   HERNÀNDEZ MARTÍNEZ, Angel Masculí    C.E. MONTCLAR 10K - Sprint Ardenya OK
   HERNÀNDEZ MEMBRIVE, Genís Masculí     10K - No competitiva OK
   HERRERA PUNTÍ, Emma Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   HERRERO PIÑOT, Isaac Masculí    GO PRO GRABA !!! 21K - Mitja Marató OK
   HERVAS CARMONA, Aitor Masculí    LA PENYA DEL TROMPO 42K - Marató OK
   HROMKOVIC, Juraj Masculí    ETZ ZUERICH 42K - Marató OK
   HUERTA DELGADO, Juan Carlos Masculí     42K - Marató OK
   HUON, Hadrien Masculí    GIRUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   IBAÑEZ CUSIDÓ, Manel Masculí    CAMGREJU 10K - Sprint Ardenya OK
   IBARRA , Josep Femení    C.E.SENGLARS VILAMAJOR 42K - Marató OK
   IBARRA, Paulo Ricardo Masculí     42K - Marató OK
   IBARS CRESPO, Agusti Masculí     10K - No competitiva OK
   ISERN MASGRAU, Josep Masculí    CE MONTCLAR 10K - Sprint Ardenya OK
   ISERN TORRENT, Francesc D'assís Masculí    QRTTEAM 42K - Marató OK
   JIMÉNEZ GÓMEZ , Juan Manuel Masculí    MATXACUCA 42K - Marató OK
   JORDÀ CASAS, Sara Femení     10K - No competitiva OK
   JORDA PEREZ, David Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   JORDÀ PÉREZ, Oriol Masculí     21K - Mitja Marató OK
   JUANALS MASFERRER, Llorenç Masculí     21K - Mitja Marató OK
   JUAREZ MONTES, Oscar Masculí    RUNNERS VALLVIDRERA 21K - Mitja Marató OK
   JULIAN VIDAL , GLORIA Femení     21K - Mitja Marató OK
   JUNI ARUMI, Cristina Femení    CEC 42K - Marató OK
   KOISTINEN, Ana Femení    KALEVALA 10K - Sprint Ardenya OK
   LABRADOR LUNA , JOSEP Masculí    AE MATXACUCA 42K - Marató OK
   LEAL AUGE , SILVIA Femení    CE PONTSICÀ 21K - Mitja Marató OK
   LECUONA BAÑERAS , Gemma Femení     21K - Mitja Marató OK
   LEON SANCHEZ , NATALIA Femení    MAD TEAM 21K - Mitja Marató OK
   LIMON ZURITA, Abraham Masculí     21K - Mitja Marató OK
   LIMOSO GIOL, Noel Masculí    U.E. MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   LLADOS BARRAGAN, David Masculí    ESGARRINXATS 42K - Marató OK
   LLEONART MUÑOZ, Albert Masculí    CEC 42K - Marató OK
   LLONGUERAS, Carme Femení    C.E FONDISTES V. DE DALT 42K - Marató OK
   LLOP XIRAU, Arnau Masculí    MONTSENY MAASAIS 21K - Mitja Marató OK
   LLOPART MORAGAS, Joan Masculí    CET TARADELL 42K - Marató OK
   LLOPIS CORAL, Angels Femení    CAP 10K - No competitiva OK
   LLOVERAS BRUJATS, Josep Maria Masculí     21K - No competitiva OK
   LLOVERAS BRUJATS, Juan Masculí     21K - No competitiva OK
   LLOVET BORRAT, Elena Femení    LES NENES TRAIL 10K - No competitiva OK
   LLUNELL YUSTE , Pantaleon Masculí     42K - Marató OK
   LÓPEZ, Paula Femení     10K - No competitiva OK
   LÓPEZ ALMIRÓN, Javi Masculí    BARIMUNTANYA 42K - Marató OK
   LÓPEZ CASAS, Mireia Femení     10K - No competitiva OK
   LOPEZ CASTELLANOS, Tomi Masculí    LUCHARETT POR TI PRINCESA 42K - Marató OK
   LOPEZ MASSANEDA, Albert Masculí    CAP 42K - Marató OK
   LOPEZ NAVARRO , Israel Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   LÓPEZ SÁNCHEZ, Sergio Masculí    DIEDRE 42K - Marató OK
   LOSTE ROMERO, Xavi Masculí    TRAMUNTANYA - UELL 21K - Mitja Marató OK
   LOUHAIDIA, Elmouatassim Masculí     42K - Marató OK
   LOZANO SOLA, Miguel Angel Masculí    RUNNERS DOMENY 42K - Marató OK
   LUSTIG, Anders Masculí    LUSTIG SWEDEN 10K - No competitiva OK
   LUSTIG, Mikael Masculí    SWEDEN LUSTIG 21K - Mitja Marató OK
   LUSTIG, Niklas Masculí    LUSTIG SWEDEN 21K - Mitja Marató OK
   MALAVE GUIX, Anna Femení    CENTRE EXCTA ESQUIROL 21K - Mitja Marató OK
   MANYOSA ENRIQUE, Gemma Femení    FINISHER GIRLS 10K - Sprint Ardenya OK
   MARCÈ PUJOL , isaura Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   MARCÉ VALENCIA , Abel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MARCO OLIVÉ, Josep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MARCO PALLÀS, Pep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MARENYÀ GUMBAU, David Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MARIN GARCIA, Silvia Femení    MONTSENY MAASAIS 21K - Mitja Marató OK
   MARQUÉS ATÉS , AMADOR Femení    CLUB ALPÍ ARANÈS 21K - Mitja Marató OK
   MARSAL GONZÁLEZ , Julio Masculí     42K - Marató OK
   MARTA, Jose Masculí    TECNIRUNNER 21K - Mitja Marató OK
   MARTÍ COLOM, Oriol Masculí    DINALIK 42K - Marató OK
   MARTÍ COLOM, Pau Masculí    AE TALAIA 42K - Marató OK
   MARTÍ FERRAN, Albert Masculí    C.E. ALSSALA 21K - Mitja Marató OK
   MARTIN ALONSO, Ivan Masculí    TRAIL RUNNING SOLIDARIS 42K - Marató OK
   MARTIN GOMEZ, Rafael Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MARTÍN RAMIÓ , Dani Masculí    XTREM SPORTS 10K - Sprint Ardenya OK
   MARTÍN RODRÍGUEZ, Jonatan Masculí    AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 42K - Marató OK
   MARTIN TORO, Lourdes Femení    TRAILRUNNERPUNTCAT 10K - No competitiva OK
   MARTINEZ, Susaa¡na Femení    MONTCLAR 10K - No competitiva OK
   MARTÍNEZ CASELLAS, Josep Lluis Masculí     10K - No competitiva OK
   MARTÍNEZ CASELLAS, Marta Femení     10K - No competitiva OK
   MARTÍNEZ GARCÍA , Manu Masculí    MADTRAIL 42K - Marató OK
   MARTINEZ RIBOT, Laia Femení     42K - Marató OK
   MARTINEZ SANCHEZ, Jose Masculí     42K - Marató OK
   MARTINEZ SANCHEZ , PILAR Femení    CE SANT JOAN D'ESPI 21K - Mitja Marató OK
   MARTIROSOV, Vladimir Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   MAS FUSTER, Ramon Ernesto Masculí     42K - Marató OK
   MAS REIXACH, Gemma Femení    FAES 10K - Sprint Ardenya OK
   MASCARILL PLADEVEYA, Marc Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MASIAS HERRERA, Eduardo Masculí    NESTLÉ 21K - Mitja Marató OK
   MASSA SALA , ANNA Femení     21K - Mitja Marató OK
   MASSO DAUNIS, Josep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MASSO GRABULOSA, Edu Masculí    CE KATOA BARCELONA 10K - Sprint Ardenya OK
   MATAS BAÑOS , ADRIA Masculí     42K - Marató OK
   MEDINA PONCE, Silvia Femení     10K - No competitiva OK
   MELERO PACHON, Juanmi Masculí    TRAILRUNNERPUNTCAT 42K - Marató OK
   MERCADER VILA, Ernest Masculí    COS360 SPORT&HEALTH 42K - Marató OK
   MERCHAN VICENTE, Ricardo Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   MEZQUITA VIDAL, Maria Femení     21K - Mitja Marató OK
   MICOLAU PEREZ, Ernesto Masculí    CLUB ESP. BELLCAIRENC 42K - Marató OK
   MINGORANVESPRE BUENO, Alejandro Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MIRALLES I GIRONELLA, Gerard Masculí    ACELL 21K - Mitja Marató OK
   MIRALLES I MARTIL, Albert Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   MIRAMONTES ALFOSNO, Cris Femení    UAT 21K - Mitja Marató OK
   MIRET, Josep Fontane Masculí    C.E.SENGLARS 42K - Marató OK
   MIRET TORRENS, Albert Masculí    PENYA RIBES 42K - Marató OK
   MITJANS MOLINOS , M. MERCÈ Femení    UME 21K - Mitja Marató OK
   MOLAS, Pep Masculí    PALEOTRAINING GIRONA 21K - Mitja Marató OK
   MOLES DOMÈNECH, Oriol Masculí    AE PALAFRUGELL 42K - Marató OK
   MOLINA CAMACHO, Isaac Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MOLINA OSUNA , Juan Manuel Masculí    YO 21K - Mitja Marató OK
   MONGUILOD VIÑAS, Enric Masculí    MADBIKE 21K - Mitja Marató OK
   MONJE DUQUE, Jose Luis Masculí    S200 21K - Mitja Marató OK
   MONT MASFERRER, Alexandre Masculí    CLUB ATLETIC STA CRISTINA 10K - Sprint Ardenya OK
   MONTOYA VALLES , JOSEP MARIA Masculí    CENTRE EXT. PENEDES 21K - Mitja Marató OK
   MORAGAS, Mirna Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   MORENO BALSEIROS, Mar Femení     21K - Mitja Marató OK
   MORENO BOLAÑO, Daniel Masculí    FONDISTAS DE BLANES 21K - Mitja Marató OK
   MORENO BOLAÑOS, David Masculí    FONDISTES BLANES 42K - Marató OK
   MORENO CASTILLO, Miriam Femení     42K - Marató OK
   MORENO JIMÉNEZ, Kilian Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   MORENO LUQUE , Vanessa Femení    MINDUNDISTEAM 42K - Marató OK
   MORENO RODRIGUEZ, Toni Masculí    BANANA RUNN 21K - Mitja Marató OK
   MORENO VALERI, Esther Femení     10K - No competitiva OK
   MORET SERRAMITJA, Marta Femení     21K - Mitja Marató OK
   MORET SERRAMITJA, Quim Masculí     21K - No competitiva OK
   MORET SERRAMITJA, Xavier Masculí     21K - No competitiva OK
   MORGADO, Gerard Masculí    JOVENT DE CAULES 42K - Marató OK
   MORGAN FERRANDO, René Ricardo Masculí    MAD TRAIL 21K - Mitja Marató OK
   MORON HERRADOR, Pitu Masculí     21K - Mitja Marató OK
   MOTA GRAUPERA, Bibiana Femení    FINISHER GIRLS 21K - Mitja Marató OK
   MOTGER VILARNAU , Ramon Masculí    TRAIL RUNNING VILOBI 21K - Mitja Marató OK
   MOUJ, ABDELKADOUS Masculí    06 10K - Sprint Ardenya OK
   MOYA , PATRICIA Femení     21K - Mitja Marató OK
   MOYANO RODRIGUEZ, Teresa Femení     42K - Marató OK
   MUIXÍ CASALDÀLIGA , MARTA Femení     42K - Marató OK
   MUNDET JULIOL, Joan Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   MUÑOZ CHECA, Oscar Masculí    MOUNTAIN RUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   MUÑOZ GARCÍA, Albert Masculí    BELLCAIRENC 42K - Marató OK
   MUÑOZ GUERRERO, Dioni Masculí    CORREDORS.CAT 42K - Marató OK
   MUÑOZ REMENDO, David Masculí     21K - Mitja Marató OK
   NEVOT I MEDINA, Begonya Femení    QRTTEAM 10K - Sprint Ardenya OK
   NIETO BLANCO, David Masculí    FAES 42K - Marató OK
   NIEVAS FUSELLAS, Jordi Masculí    C.E. MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   NOGUÉ RAMIÓ, Josep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   NUELL COLOMER, Jordi Masculí    AQUATIC.XALOC-I@CORREDORS 10K - Sprint Ardenya OK
   OBACH, Eduard Masculí    IJ SALUT 21K - No competitiva OK
   OLAFSSON, Gudmundur Masculí     42K - Marató OK
   OLCINA SARGATAL, Enric Masculí    IPSI RUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   OLIVERA OLIVA, Miryam Femení    OLIVERA OLIVA CM 10K - Sprint Ardenya OK
   OLIVES PARALS, Josep M Masculí    BTT PALAFRUGELL 21K - Mitja Marató OK
   OLLER RIBAS , XAVIER Masculí    TRAILRUNNING GIRONA 21K - Mitja Marató OK
   OLMEDA NEVADO, Moises Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ORDÓÑEZ PEREA, Carmelo Masculí     42K - Marató OK
   ORÓ CASANOVAS, Carme Femení     21K - No competitiva OK
   ORQUIOLA ROJAS , feliciana Femení     42K - Marató OK
   ORRIOLS CUESTA, Sonia Femení    TRAIL UES SABADELL 21K - Mitja Marató OK
   ORTEGA PLAZA, Alberto Masculí    LO PEOR DE CADA CASA 21K - Mitja Marató OK
   ORTIZ GUZMAN, Javi Masculí     42K - Marató OK
   OSUNA SÁNCHEZ, David Masculí    AT CERDANYOLA 10K - Sprint Ardenya OK
   PAEZ SAAVEDRA, Sergi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PAGÉS AGUILAR, Dani Masculí    CASSÀ 21K - Mitja Marató OK
   PAGES COROMINA, Xevi Masculí    C.A.O. TERRA DE VOLCANS 21K - Mitja Marató OK
   PAGÈS PIFERRER, Miki Masculí    TRAMUNTANYA LLANÇA 21K - Mitja Marató OK
   PAGESPETIT CUNILL, Eva Femení     21K - Mitja Marató OK
   PALAU, Elisabet Plans Femení    IPSIRUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   PALLEJÀ ELIAS, Joan Masculí    CLUB EXCURSIONISTA GRACIA 42K - Marató OK
   PALMA BASTERO, Omar Masculí    ESPORTS77 INTERSPORT 10K - Sprint Ardenya OK
   PALOMO MORA, Juan Masculí     21K - No competitiva OK
   PAREJO RUEDA, Santi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PARÉS CANUDAS, Carles Masculí     10K - No competitiva OK
   PARRA, Raquel Femení     10K - No competitiva OK
   PARRA CARRIÓN, Fran Masculí     21K - No competitiva OK
   PASCUAL CARRERAS, Emili Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   PASCUAL FONT, Maria Femení     10K - No competitiva OK
   PASCUAL FONT, Oriol Masculí     10K - No competitiva OK
   PASSAGEM, Diogo Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PASTOR ROS , Jordi Masculí    BUNGALOW35 21K - Mitja Marató OK
   PELLICER VIADER, Francesc Masculí    CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC 42K - Marató OK
   PEÑA SAAVEDRA, Joel Masculí    SANTPEDORCORRE 10K - Sprint Ardenya OK
   PENAS PUJOLAR, Marta Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   PERA VALL-LLOSERA , JOSEP Masculí    TRAIL RUNNING GIRONA 42K - Marató OK
   PEREFERRER ROS, Jordi Masculí    C.E. MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   PEREZ ALONSO, Xavier Masculí    CEO 42K - Marató OK
   PÉREZ CABALLERO, David Masculí    FONDISTES LA LLAGOSTA 42K - Marató OK
   PEREZ GALINDO, Jordi Masculí    RUNNERS PALAFOLLS 21K - Mitja Marató OK
   PEREZ MATILLAS, Gabriel Masculí    EXCURSIONISTES,CAT 21K - No competitiva OK
   PEREZ VALERO, Albert Masculí     42K - Marató OK
   PHILIPPE, Yon Masculí     42K - Marató OK
   PIEDRA EGEA, Begonya Femení     21K - Mitja Marató OK
   PIERNAS GALLEGO, Jorge Masculí    OLIVERA OLIVA CM 10K - Sprint Ardenya OK
   PIGRAU CAMPENY, Ester Femení     10K - No competitiva OK
   PINOS FONT, Josep Lluis Masculí    JARDINERIA PINCOD TRAIL 21K - Mitja Marató OK
   PINSACH I COROMINA, Xavier Masculí    C. EXC. EMPORDANÈS 42K - Marató OK
   PINYOL BROS , QUERALT Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   PIZÀ BOSCH, Robert Masculí     10K - No competitiva OK
   PLA DORCA, Adjutori Masculí    CAP 21K - Mitja Marató OK
   PLADEVALL TERRICABRAS, Lleïr Masculí    CET ENCLUSA 21K - Mitja Marató OK
   PLAJA GELI, Marta Femení     21K - No competitiva OK
   PLANA PUJOL, Jordina Femení     21K - Mitja Marató OK
   PLANAS GOMEZ, Albert Masculí     42K - Marató OK
   PLANS CONTEL, Jordi Masculí    A.E. INTEMPERIE 42K - Marató OK
   PLAZA SIERRA, Manuel Masculí    IND 42K - Marató OK
   POLO I MIRET, Albert Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   PONCE VILLALON, Rafael Masculí     21K - No competitiva OK
   PONS, Joaquim Masculí    NZUNGU 21K - Mitja Marató OK
   PONS GUERRA, Julia Femení     10K - No competitiva OK
   PORTILLO CASTILLO, Manu Masculí    XIPIRUNS.CAT 42K - Marató OK
   POSPICHAL, Blanka Femení     21K - Mitja Marató OK
   POU FELIP, Ramon Masculí    CENTRE EXCUR. BANYOLES 42K - Marató OK
   PRADOS, Enric Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PRATS LÓPEZ , Nil Masculí    SET DE CÓRRER 21K - Mitja Marató OK
   PRATSEVALLS RUS, Dolors Femení    GRATANUVOLS MONTSENY 21K - No competitiva OK
   PRIM DILME, David Masculí    ATLETISME GIRONA 42K - Marató OK
   PRUNEDA SUÑER, Joan Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PUIG FORNÉ, Xevi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PUIG FORNÉ, Xevi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PUIG MUNTÉ, Marc Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PUIG TARRE, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   PUIGBÓ CASTAÑE , Dolors Femení     10K - No competitiva OK
   PUIGDOLLERS VILAGELIU, Marc Masculí     10K - No competitiva OK
   PUIGVERT PADROSA, Moises Masculí    PRINGAT 10K - No competitiva OK
   PUJOL, Josep Masculí     42K - Marató OK
   PUJOLAR PANÉ, Jordi Masculí    RUNNERS PALAFOLLS 21K - Mitja Marató OK
   PULIDO PEDRAZA, Manel Masculí    PUTES ENDORFINES 42K - Marató OK
   QUINTERO FUNES, David Masculí     42K - Marató OK
   RAFART GUILERA, Fernando Masculí    GUIXOLS MAR 10K - No competitiva OK
   RALLO, Jordi Masculí    BAR I MUNTANYA 21K - Mitja Marató OK
   RAMIREZ LOZANO, Laura Femení    GRUP ESPORTIU ESTEVE 10K - Sprint Ardenya OK
   RAMIREZ MARTINEZ, Carlos Masculí    CQUIE TRAIL 21K - Mitja Marató OK
   RAMOS ALMANSA , Lorena Femení    ASHI TEAM 42K - Marató OK
   RAMOS TORRECILLAS, Lucia Femení     21K - No competitiva OK
   RAVENTOS BUSQUETS, Carles Xavier Masculí    DEPORUNNERS 21K - No competitiva OK
   RECASENS GARCIA , JORDI Masculí    ASS SENDERO RIUDECOLS 21K - Mitja Marató OK
   RECUERO HERNANDEZ, Carlos Masculí    IMPLICATS EMPORDÀ 21K - No competitiva OK
   REDONDO BOADA, Joanna Femení    RUNBCN 21K - Mitja Marató OK
   REGULA, Lacher Femení    ETH ZUERICH 42K - Marató OK
   REINA RODRIGUEZ, Vanessa Femení    UAVA 10K - Sprint Ardenya OK
   REQUENA, Xavi Masculí    REGENERA EXPERIENCE 42K - Marató OK
   RETAMOSA JIMENEZ, Manel Masculí     42K - Marató OK
   REYNER SAURI, Ruth Femení    TRENKMINS 21K - No competitiva OK
   REYNOLDS, Ashley Masculí     21K - Mitja Marató OK
   RIBAS GARRIGA, Jordi Masculí    TRAILRUNNING VILOBI 21K - Mitja Marató OK
   RIBERA, Jordi Masculí     42K - Marató OK
   RIGOT, Prosper Masculí     21K - Mitja Marató OK
   RIOS ORTEGA, Rocio Femení    INDEPENDENT 42K - Marató OK
   RIOS ORTEGA , ROCIO Femení     21K - Mitja Marató OK
   RIOSALIDO DÍAZ , Albert Masculí    CLUB NATACIÓ SABADELL 10K - Sprint Ardenya OK
   RIPOLL I LLUCH, Joan Masculí    C.E. MONTCLAR 42K - Marató OK
   RISECH AMICH, Martí Masculí     21K - No competitiva OK
   ROBIN, Jaussaud Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROBLEDA FONT, Albert Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROBLES ALEGRE, Isabel Femení    C.E. ALELLA 21K - Mitja Marató OK
   ROCA JOLIS, Miquel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   RODRIGUEZ, Joaquim Masculí     10K - No competitiva OK
   RODRIGUEZ FERNANDEZ, Juanmi Masculí     ELS PERDUTS DE BEGUR 42K - Marató OK
   RODRIGUEZ GAVILAN, Albert Masculí    ESCURÇONS VALL D’ARO 42K - Marató OK
   RODRIGUEZ JIMENEZ, Carmen Femení    EXTREM LA GARRIGA 21K - Mitja Marató OK
   ROIG, Thais Femení     21K - No competitiva OK
   ROIG GARCÍA, Laura Femení     21K - Mitja Marató OK
   ROIG HERRERA, Joan Masculí    BAR I MUNTANYA 21K - Mitja Marató OK
   ROJAS, Gus Masculí    RUNBCN 42K - Marató OK
   ROJAS GUTIÉRREZ, Lucía Femení     10K - No competitiva OK
   ROJAS GUTIÉRREZ, Pau Masculí     10K - No competitiva OK
   ROJAS LÓPEZ, Francisco Javier Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROJAS SAAVEDRA, Alejandro Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROJI LLINAS, Itziar Femení     21K - Mitja Marató OK
   ROMA PALOU, David Masculí    KM0 PONENT 10K - No competitiva OK
   ROMAGOSA SURRIBAS, Judit Femení     21K - Mitja Marató OK
   ROMERA LOPEZ, Daniel Masculí     21K - No competitiva OK
   ROMERO, Jordi Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROMERO GARCIA, Mireia Femení    TECNIBIKE CALONGE 42K - Marató OK
   ROMERO GARCIA, Paco Masculí     42K - Marató OK
   ROQUÉ BOHIGAS, Xavier Masculí    CE MONTCLAR 10K - Sprint Ardenya OK
   ROQUET, Lourdes Femení     10K - No competitiva OK
   ROSADO PEREZ, Sandra Femení     21K - Mitja Marató OK
   ROSELL GARRIGA , XAVIER Masculí    MAD TEAM 21K - Mitja Marató OK
   ROURA, Pau Masculí     21K - No competitiva OK
   ROUX, Cyril Fabien Masculí     21K - Mitja Marató OK
   ROVIRA AVELLÍ , GUILLEM Masculí    AE MATXACUCA 10K - Sprint Ardenya OK
   ROVIRA GARCIA, Ramon Masculí    MADTRAIL 10K - No competitiva OK
   ROVIRA I BONET, Pau Masculí    MORI EL BORBÓ 21K - No competitiva OK
   ROVIRA RAMOS, Montserrat Femení    ESCURÇONS VALL D'ARO 10K - Sprint Ardenya OK
   RUANA , CARME Femení     21K - Mitja Marató OK
   RUBIO FÉLEZ, David Masculí    CLUB ATLETISME GAVÀ 10K - Sprint Ardenya OK
   RUBIO FERNANDEZ , Victor Masculí    FONDISTAS BLANES 42K - Marató OK
   RUBIO MARTICELLA, Josep Lluis Masculí    GRUP RECERCA OLESA RURAL 42K - Marató OK
   RUEDA SEBASTIÁN , Yolanda Femení     10K - No competitiva OK
   RUIZ, Olivier Masculí    APTAVITA 42K - Marató OK
   RUIZ ADELL, M Luisa Femení    RUNNING GARGAMEL 42K - Marató OK
   RUIZ SIMÓN, Roge Masculí    CE MONTCLAR 10K - Sprint Ardenya OK
   SAAVEDRA VELASCO, María Rosario Femení     10K - No competitiva OK
   SADURNI BOSCH, Berta Femení    CE MONTCLAR 42K - Marató OK
   SAEMUNDSDOTTIR, Ingveldur Femení     42K - Marató OK
   SALA VILA, Jordi Masculí     - 21K - Mitja Marató OK
   SALA VIVES , JAUME Masculí    AGRUP. MATARÓ 21K - Mitja Marató OK
   SALAMANCA, Lina Femení     21K - Mitja Marató OK
   SALAS PALLICER, Toni Masculí    ARES ARENA TRAIL 42K - Marató OK
   SALAZAR CALADO, Carlos Masculí     42K - Marató OK
   SALAZAR PERIAGO, Carlos Masculí     42K - Marató OK
   SALVADOR COSTA, Carles Masculí     21K - No competitiva OK
   SALVADOR SAUCH, Joan Masculí     10K - No competitiva OK
   SAMA MUÑOZ , BLAS Masculí    ESPORTISTES.CAT 42K - Marató OK
   SANANTE OMELLA, Sara Femení    MALIFT MALLORCA TRAIL 21K - Mitja Marató OK
   SANCHEZ ALONSO, Javier Masculí     21K - No competitiva OK
   SANCHEZ I GOMEZ, Òscar Masculí    SENGLANASSOS 42K - Marató OK
   SANCHEZ MORA, Raul Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SANCHEZ PERALTA, Daniel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SANCHEZ PEREZ , OSCAR Masculí    TRI+NOU 21K - Mitja Marató OK
   SANCHEZ SIERRA, Jose Masculí    GRUP ESPORTIU ESTEVE 10K - Sprint Ardenya OK
   SANTAELLA, Joan Masculí     21K - No competitiva OK
   SANTAMARIA MARTINEZ , ALVARO Masculí     42K - Marató OK
   SANTIAGO RODRIGUEZ, Gabriel Masculí    MADTEAM 42K - Marató OK
   SANTIN COT, Josep Maria Masculí    CEC 21K - Mitja Marató OK
   SANTIN SANCHEZ, Gustau Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SAVALLS BRULL, Cristina Femení     21K - Mitja Marató Pendent
   SÉBASTIEN , Laurens Masculí    ORDINO 21K - Mitja Marató OK
   SEGOVIA MARMOL, OLGA Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   SELLARES OLIVERAS , VICENÇ Masculí    TERRARUNERS 21K - Mitja Marató OK
   SERRÀ, Roger Masculí     42K - Marató OK
   SERRA MASO, Enric Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SERRA RIDAO, Joan Masculí    AEPALAFRUGELL 21K - No competitiva OK
   SERRAHIMA I ARTIGA, David Masculí    CA L'OVIDI 42K - Marató OK
   SESE SALAMANYA, Albert Masculí    JOVENT DE CAULES 42K - Marató OK
   SHARP CASAS, Iona Femení     21K - No competitiva OK
   SIMÓ MARTORELL, Josep Maria Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SIMO SOLDEVILA, Marc Masculí    SPARTA TRAIL TEAM 42K - Marató OK
   SIMONA SUCARRATS, Xavier Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   SKELCHER, Mary Femení     21K - Mitja Marató OK
   SOLÀ RIBAS, Carme Femení    CABIROLS TRAIL ROSES 21K - Mitja Marató OK
   SOLÉ CANAL, Joan Masculí    MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ 21K - Mitja Marató OK
   SOLÉ SOLÉ, Susanna Femení    GRATANUVOLS MONTSENY 21K - No competitiva OK
   SOLER, Roger Masculí    PEREZ 42K - Marató OK
   SOLER LLOVERAS, Marc Masculí    SLEEPING THE MONKEY 21K - Mitja Marató OK
   SOLER LUQUE, Jaume Masculí     42K - Marató OK
   SOLER PLANIOL, Jordi Masculí    TRAIL RUNNING VILOBI 21K - Mitja Marató OK
   SORIANO I TACHÉ, David Masculí    CEC 21K - Mitja Marató OK
   SORIGUERA GELLIDA, Antoni Masculí     42K - Marató OK
   SOTO GÓMEZ, Esteban Masculí    C.E. MONTCLAR 10K - Sprint Ardenya OK
   SOTODOSOS, Anabel Femení     10K - No competitiva OK
   SOY AUMATELL , David Masculí    INDEPENDENT 21K - Mitja Marató OK
   SPANJOL, TOMSLAV Masculí     42K - Marató Pendent
   STOLLERY, Michael Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SUADES FUSTÉ, Josep Masculí    ELS XULIUS 42K - Marató OK
   SUBIRANA ALAMEDA, Albert Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SUBIRANA ALAMEDA, Xavier Masculí     21K - Mitja Marató OK
   SUBIRANA DALMAU, Fabi Masculí     42K - Marató OK
   SUÑER PUIGDEVALL, Xavier Masculí    LLAMBILLES 21K - Mitja Marató OK
   SURUGIU, DANIELA Femení    UGLOW SPAIN 42K - Marató OK
   SUTHERLAND, Cheynna Femení    TRAIL RUNNING GIRONA 42K - Marató OK
   TEIXIDOR BONADA, Albert Masculí    L'ESCALA-EMPÚRIES 21K - Mitja Marató OK
   TEIXIDOR TURBAU, Ricard Masculí    G.M.SARRIA 21K - Mitja Marató OK
   TERES EDO, Ricard Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   TERRADELLAS BRUGAD, Albert Masculí    NATURALS DE LA GARROTXA 10K - No competitiva OK
   TODA VERICAT , MARC Masculí    AE MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   TOLLAND, David Masculí     21K - Mitja Marató OK
   TOMAS ROS , ALEXANDRE Masculí    #40X42K 42K - Marató OK
   TORDERA SOLER, David Masculí    INDEPENDENT 42K - Marató OK
   TORRENT CANALETA, Lidia Femení     21K - No competitiva OK
   TORRES GIRBAU, Maria Femení    CEC 21K - Mitja Marató OK
   TORRES SEGURA, Yolanda Femení     21K - No competitiva OK
   TOSTADO GARRUDO, Angel Masculí    C.E. FONDISTES V. DE DALT 42K - Marató OK
   TRULLÀS FERRER, Jaume Masculí     10K - No competitiva OK
   TUBAU ALEMANY, Vicenç Masculí    PESCATUBAU 42K - Marató OK
   TUBAU PUIGCORBE, Sonia Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   TUNEU ARXER, Lluís Masculí    GEM 21K - Mitja Marató OK
   TUNEU CODINA, Carme Femení    GEM 10K - No competitiva OK
   TURON BOSCH, Mònica Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   UCEDA PEREA, Félix Masculí    INTEMPERIE 42K - Marató OK
   URGELL TAPIA, Daniel Masculí    IPSI RUNNERS 21K - Mitja Marató OK
   VALDERRAMA LEON, Victor Masculí    CEP 42K - Marató OK
   VALLS MASEGUR, Joan Masculí    CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC 42K - Marató OK
   VALLS SANTOS, Xavier Masculí     42K - Marató OK
   VALLS TOSCA, Albert Masculí     21K - Mitja Marató OK
   VAN BOMMEL, Maria Femení     21K - Mitja Marató OK
   VAZQUEZ COMAS, Carles Masculí     21K - No competitiva OK
   VAZQUEZ MENDEZ, Marçal Masculí    SEAT RUNNERS 42K - Marató OK
   VENTURA GUERRERO, Francesc Masculí    TEAM EMPORDANET 21K - Mitja Marató OK
   VENTURA SELLÉS, Pau Masculí    MOUNTAIN RUNNERS BERG 21K - Mitja Marató OK
   VERGOÑÓS PASCUAL, Laura Femení     10K - Sprint Ardenya OK
   VEVA, Marc Masculí    KINESI 21K - Mitja Marató OK
   VICENTE VICENTE, Javier Masculí    GUIXOLS MAR 10K - No competitiva OK
   VIDAL GARRIDO, Alba Femení    GIRUNNERES 10K - Sprint Ardenya OK
   VILA BOU, Joaquim Masculí    AE MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   VILA MALAGON, Josep Masculí     21K - Mitja Marató OK
   VILA PUIG, Albert Masculí     10K - Sprint Ardenya OK
   VILÀ PUJOLÀ, Joel Masculí    MATXACUCA 21K - Mitja Marató OK
   VILLALBA PEREA, Jose Maria Masculí     21K - Mitja Marató OK
   VIVAS GALLEGO, Joel Masculí     21K - Mitja Marató OK
   VIVES SERRA, Joan Masculí     10K - No competitiva OK
   XARGAYÓ, Pere Masculí    IJ SALUT 21K - Mitja Marató OK
   XARGAYÓ BASSETS, Carles Masculí     42K - Marató OK
   XIRGU, Dani Masculí    CE MONTCLAR 21K - Mitja Marató OK
   YAGUE CALLEALTA, Daniel Masculí     42K - Marató OK
   ZAMORA RAMON, David Masculí    C.E. MONTCLAR 42K - Marató OK
   ZURRIAGA LARRUY, MIQUEL Masculí    UME 21K - Mitja Marató OK
   ZVIELY, Imri Masculí     21K - Mitja Marató OK
  NOMBRE D'INSCRITS: 663
 
 
 
Tornar a les inscripcions
 

 

 
 
 


Organitza:

            

Patrocina

 

OXD Care            

      

 

Col·labora:

             

             

         

                            

           

    

             

             

        

 

CONSTRUSAB—CASA SALETAPASTISERIA SANTA CRISTINA

CAN PIJUANCARNS GASCONSESCOLETA BTT

FRUITES JUAN—ESTACIÓ DE SERVEI RIU D’OR—INNOVA PERRUQUERIA

RESTAURANT RUTA BAVIERA—LA TABERNA EMPORDÁ—GLOBAL-TRANSFER

 

 
 
  IDIOMA
 
 
 
 
  MARATÓ DE L'ARDENYA...