Diumenge, 18 d'Agost de 2019   |   Login  
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS
 
 
X MARATÓ DE MUNTANYA L'ARDENYA   (ocultar inscrits)
 
   NOM SEXE    EQUIP CURSA PAGAMENT
   ABARCA MARTINEZ, Manuela Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   ABELLAN DIAZ, Joaquim Masculí    CE ESPARREGUERA Trail Ardenya S OK
   ABRIL SUAUS, Xavi Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   AGELL SERRAMITJANA, Gerard Masculí    AMEZTI MENDI ELKARTEA Trail Ardenya M OK
   AGUADO FERNANDEZ, Lorenzo Masculí    CLUB ALPÍ PALAMÓS Trail Ardenya M OK
   AGUILAR CABRERA, Miguel Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   AGUSTÍ MORGADO, Jordi Masculí    GOPROFRABA Trail Ardenya S OK
   ALBAREDA SANZ, Anna Femení    CEC Trail Ardenya S OK
   ALBERTÍ VILÀ, Eva Femení    INDEPENDENT Trail Ardenya XS OK
   ALBESA TOMÀS, Héctor Masculí    C.E. DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   ALBIOL MERCADE, Rosa Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   ALDANA GABARRON, David Masculí    CMR Trail Ardenya S OK
   ALDRICH BOU, Jordi Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya S OK
   ALMENARA RIVERA , Arturo Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   ALMENDROTE, Carlos Masculí    GRUP ATLÉTIC TMB Trail Ardenya S OK
   ALMONACID VICTORIANO, Daniel Masculí    CE DEPORUNNERS Trail Ardenya M OK
   ALONSO LOZOYA, David Masculí    TRG_TEAM Trail Ardenya M OK
   ALSINA COLL, Pere Masculí    A.E. MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   ALSINA GANIGUE, Carles Masculí     Marxa No Competitiva OK
   ALSINA RIERA, Francesc Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   AMABIZKA ARRIETA, Gema Femení     Trail Ardenya S OK
   ANDREU MURILLO, Jordi Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya S OK
   ANGLADA, Oscar Masculí    IJ SALUT Trail Ardenya S OK
   ANGUITA, Joan Masculí    C.E MONCLAR Trail Ardenya S OK
   ANGULO ROVIRA , Raül Masculí    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya M OK
   APARICIO REBELLES, Javi Masculí     Trail Ardenya M OK
   ARANDA ESCAMILLA , ARNAU Masculí    INVERSE Trail Ardenya S OK
   ARENCIBIA GARCÍA, David Masculí    BEER RUNNERS BCN Trail Ardenya XS OK
   AROSTEGUI LOPEZ, Dani Masculí     Trail Ardenya S OK
   ARPA LORENTE, Silvia Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   ARRUEBO, Xavi Masculí    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya M OK
   ARRUFAT BARTOLOME, Carlos Masculí    RUNBCN TEAM Trail Ardenya M OK
   ARTIGAS GARCIA, Pere Masculí    CE MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   ASENSIO ROMERO, Sergio Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   ATAHONA REQUEJO, Juan Diego Masculí    THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   ATIÉNZAR NAVARRO, Lídia Femení     Trail Ardenya XS OK
   AVELLI MOLINES, Josep Femení    INDEPENDENT Marxa No Competitiva OK
   AVELLI TEIXIDOR, Gemma Femení    MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   AZZOUZ, Nagim Masculí    BAR I MONTANA Trail Ardenya M OK
   BAENA MIRABETE, Daniel Masculí     Trail Ardenya S OK
   BALASTEGUI FERNÁNDEZ, Sergio Masculí    CLUB IBERIA BCN Trail Ardenya M OK
   BALDÓ RODRÍGUEZ , Óscar Masculí     Trail Ardenya S OK
   BALVI ELIAS , Conxi Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   BAÑERAS BATLLE, Sergi Masculí    CE CALDES MALAVELLA Trail Ardenya M OK
   BAQUERIZAS RODAS , Francisco Javier Masculí     Trail Ardenya M OK
   BARBARÀ MORA, Mercè Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   BARBE MUNDET, Anna Femení    TRENKAMINS Trail Ardenya XS OK
   BARCELÓ NOGUER, Francesc Masculí    CE CELRÀ Trail Ardenya M OK
   BARCONS TOMAS, Xavi Masculí    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya S OK
   BARNAU LUCAS, Núria Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   BARNÉS CANTALOSELLA, Albert Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya S OK
   BATISTA VIÑAS, Oriol Masculí    LES NENES TRAIL Trail Ardenya M OK
   BAYER ALSINA, Totti Masculí    ELS PITJORS CORREDORS EUR Trail Ardenya M OK
   BELL-LLOCH CORNEY, Anna Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya S OK
   BELLIDO CALLADO, Llorenç Masculí    FOREVER YOUNG RUNNERS Trail Ardenya M OK
   BELTRAN CUNI, Pol Masculí    FONDISTES VILASSAR Trail Ardenya S OK
   BELTRAN FERNDÀNDEZ, Meritxell Femení    PALEOTRAINING GIRONA Trail Ardenya XS OK
   BENAVENTE RODRIGUEZ, Albertina Femení     Marxa No Competitiva OK
   BERENGUER HERNÁNDEZ, Eva Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya S OK
   BERNAL RODRIGUEZ, Gerard Masculí    PRAT BIKE Trail Ardenya XS OK
   BETRIU MÉNDEZ, Sergi Masculí    CQUIE TRAIL Trail Ardenya M OK
   BOLANCE OLIVARES, Abel Masculí    FONDISTES Trail Ardenya M OK
   BONASTRE MORALES, Soledad Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   BONET MARTINEZ, Josep Maria Masculí     Trail Ardenya S OK
   BONET VAQUER, Pol Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   BOQUETE SAIZ, Miguel Angel Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   BORRAS CAJIGOS, Oriol Masculí    CLUB ALPI PALAMOS Trail Ardenya M OK
   BOSCH JIMENEZ , RAQUEL Femení    C.TRAIL RUNNING GIRONA Trail Ardenya S OK
   BOSCHSACOMA ENRICH, David Masculí    EMPORDÀ Trail Ardenya S OK
   BOUDRY, CLAUDIA Femení     Trail Ardenya XS OK
   BRULLET COLL, Xavier Masculí     Trail Ardenya M OK
   BRUSI AYATS, Carles Masculí     Trail Ardenya M OK
   BUENO BRUGUES, Marcel Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya M OK
   BURGAS BRAVO, Anna Femení     Marxa No Competitiva OK
   BURGOS BOSCH , Guillem Masculí    TULLIDO'S TEAM Trail Ardenya M OK
   BURGOS PARRA, Joan Masculí    ESPECIAL TEAM Trail Ardenya S OK
   BUSCARONS GELABERTÓ, Santi Masculí     Trail Ardenya M OK
   BUXÓ CALZADA, Anna Femení     Trail Ardenya M OK
   CABANILLAS FERNANDEZ, Ana Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   CABANILLAS FERNANDEZ, Cristian Masculí    MASQUEGA TRAIL Trail Ardenya M OK
   CABANILLAS GARCIA, Juan De Dios Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   CABANILLAS GARCIA, Maribel Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   CABEZAS LOPEZ, Javier Masculí    IJSALUT Trail Ardenya S OK
   CABRÉ MUNTÉ, Albert Masculí     Trail Ardenya M OK
   CADAFALCH MUÑOZ, Gemma Femení    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   CAMACHO, Jose Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   CAMAS ALCAIDE, Fernando Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   CAMPASOL FITA, Francesc Masculí    JUANITO TRAIL Trail Ardenya M OK
   CAMPOS ROMERO, Joan Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   CAMPS FERRERES, David Masculí    CLUB ARANES Trail Ardenya XS OK
   CAMUÑAS, Eduardo Masculí     Trail Ardenya S OK
   CANO, Rafa Masculí    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   CANO FERNANDEZ , Alexandre Masculí    EMILI8 Trail Ardenya M OK
   CAPILLA PALACIOS, Toni Masculí    BPSC Trail Ardenya M OK
   CARANDELL WIDMER, Matias Masculí    RIBER RUNNERS Trail Ardenya S OK
   CARBONÉS CARRILLO, Raquel Femení     Trail Ardenya XS OK
   CARDEÑOSA SERRANO, Jordi Masculí    TRAIL MONTPEDROS Trail Ardenya S OK
   CARMONA ESPIN, Pilar Femení    FONDISTES VILASSAR D DALT Trail Ardenya XS OK
   CARO VAZQUEZ, Julian Masculí    CMR Trail Ardenya S OK
   CARRASCO MOLERO, José Luis Masculí    AIGUES DE BARCELONA Trail Ardenya M OK
   CARRERA ALBUJER, Enric Masculí    MADTEAM Trail Ardenya S OK
   CARRERAS, Zaida Femení    DIVERSPORT Trail Ardenya S OK
   CARRIZOSA PONS, Juan Carlos Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   CARUJO PALACIOS, Carles Masculí    CLUB LEONES Trail Ardenya S OK
   CARUJO PALACIOS, David Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya S OK
   CASAÑAS, Francisco Masculí     Trail Ardenya S OK
   CASAS CUADRA, Marc Masculí    FOLLETS Trail Ardenya M OK
   CASAS PRADES, Albert Masculí     Trail Ardenya S OK
   CASELLAS FROU, Jordi Femení    C.E MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   CASIMIRO TOMÁS , Angel Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya S OK
   CASSANY ALEMANY, Quim Masculí    CLUB TRAIL RUNNING GIRONA Trail Ardenya XS OK
   CASTAÑO CASTAÑO, Rubén Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   CASTILLO FERNANDEZ, DANIEL Masculí    AE MATXACUCA Trail Ardenya XS OK
   CASTRO COROMINA, Eloi Masculí    TRG TEAM Trail Ardenya S OK
   CATALÀ ESTAPÉ, Núria Femení    MARE X3 Trail Ardenya S OK
   CAZORLA MUÑOZ, Frank Masculí     Trail Ardenya M OK
   CENTELLES PARDO, Alex Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya M OK
   CERDÁN HERNÁNDEZ, Manuel Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   CERRILLO GARCIA, Doro Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   CHAMERO GARCÍA , Angel Masculí     Trail Ardenya M OK
   CHIA MENDOZA, Marco Masculí     Trail Ardenya M OK
   CHILOECHES MARESMA, Oscar Masculí    FOREVER YOUNG RUNNERS Trail Ardenya S OK
   CLARAMUNT ESBERT, Fina Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   CODINA TOBÍAS, Josep Maria Masculí    ASS. ESP. MATXACUCA Trail Ardenya S OK
   CODOLA DUCH, Zoel Masculí    PORTAL DE LES GAVARRES Trail Ardenya S OK
   COLAU ASENSIO, Iñaki Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   COLL, Mariona Femení    TRAIL UES Trail Ardenya S OK
   COLLS SABATÉ, David Masculí     Trail Ardenya M OK
   COMELLAS VIDAL, Adrià Masculí     Trail Ardenya S OK
   COMINO SOTO, Alberto Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   CORNELL PONS, Eduard Masculí    BTT PALAFRUGELL Trail Ardenya S OK
   COROMINAS, Enric Masculí    A.E.TALAIA Trail Ardenya M OK
   COROMINAS LÓPEZ, Albert Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya M OK
   CORRALES CUADRADO, Víctor Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   CORZO RIFA, Carles Masculí    CEP Trail Ardenya S OK
   COSTA BAYONA, Jordi Masculí    FONDISTES DE VILASSAR Trail Ardenya S OK
   COSTANZO , Monica Femení     Trail Ardenya XS OK
   CRIADO GALACHE, Alejandra Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   CRUZ SANCHEZ, Esther Femení     Trail Ardenya M OK
   CUENCA MARTINEZ, Gerard Masculí    GIRUNNERS & PIRI Trail Ardenya S OK
   CUENCA RODRÍGUEZ , Mariano Masculí     Trail Ardenya M OK
   DE CAMPO JIMÉNEZ , Dani Masculí    A.E. MATXACUCA Trail Ardenya S OK
   DE FEBRER BONILLA, Jofre Masculí    CANRUN TEAM Trail Ardenya S OK
   DE LA HOZ GONZÁLEZ, Quique Masculí    C.A. NOU BARRIS Trail Ardenya S OK
   DE LA ROCHA MUR, Bego Femení    BLUE SUMMITS Trail Ardenya XS OK
   DIEZ ÁLVAREZ, Henar Femení    TRENKAMINS Trail Ardenya S OK
   DOBAO MENGUAL, Francisco Masculí    BELL MATI Trail Ardenya XS OK
   DOLZ FERRIZ, David Masculí    C.E.DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   DOMINGO ESGLEYES, Climent Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya M OK
   DOS SANTOS GOMES, Ruben Masculí     Trail Ardenya S OK
   DUCH PLIUS, Francesc Masculí    CE MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   DURAN PIBERNAT, Toni Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya M OK
   ESTRUELLS MONEDERO, Naxo Masculí     Trail Ardenya S OK
   EXPÓSITO GIL, José Miguel Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   EXPÓSITO ORTIZ, Miguel Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   FABRE HEREDIA, Xavier Masculí    DIEDRE Trail Ardenya M OK
   FÀBREGA FALGUERAS, Jordi Masculí    EPCE Trail Ardenya M OK
   FÀBREGA FALGUERAS , Oriol Masculí    EPCE Trail Ardenya XS OK
   FÀBREGA PASCUAL , Rafel Masculí    EPCE Trail Ardenya XS OK
   FABRELLAS PLANELLA, Judith Femení    PORTAL DE LES GAVARRES Marxa No Competitiva OK
   FAUS CALAFORRA, Francisco Luis Masculí    ACPL BENAGUASIL Trail Ardenya M OK
   FERNANDEZ , Tribu Masculí    CLUB ATLETISME ROSES Trail Ardenya S OK
   FERNÁNDEZ FERREIRA, José Luis Masculí    GRUP ATLÈTIC TMB Trail Ardenya S OK
   FERNANDEZ FITA, Paloma Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   FERNÁNDEZ MORALES, Josep Masculí     Trail Ardenya S OK
   FERNANDEZ OLIVER, David Masculí    CAMARASA MUNTANYA Trail Ardenya M OK
   FERNANDEZ PEIDRO, David Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   FERNÁNDEZ PUENTE, Emilio Masculí     Trail Ardenya M OK
   FERNANDEZ ROMERO, David Masculí     Trail Ardenya XS OK
   FERNANDEZ VIZCARRO, Miguel Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   FERRER MORESO, Anna Femení     Marxa No Competitiva OK
   FILLAT MURT, Alvaro Masculí    CLUB NATACIÓ IGUALADA Trail Ardenya M OK
   FINESTRES SEUBA, Mercè Femení    ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ Trail Ardenya XS OK
   FLORES MAESTRO, Francesc Masculí     Trail Ardenya M OK
   FLORES VILCHEZ, Lidia Femení    GRUP ATLÈTIC TMB Trail Ardenya S OK
   FONT RUIZ, Maria Dolors Femení    CLUB TRAIL RUNNING GIRONA Trail Ardenya XS OK
   FRAILE JIMENEZ , JESUS Masculí    UGLOWSPAIN Trail Ardenya M OK
   FRANCO FRANCISCO, David Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   FREIJO ESPIN, Fernando Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   FUENTE MUNTANE, Josep Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   FUENTES RAMOS, Jose Antonio Masculí    TRENKMINS Trail Ardenya S OK
   FUENTES TEJEDA, Suely Femení    XPALAS TEAM Trail Ardenya XS OK
   GAJA BALLARÓ, NIL Masculí     Trail Ardenya M OK
   GALLEGO FERNANDEZ, Manuel Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   GAMITO BAUS, Enric Masculí    ESCURÇONS VALL D ARO Trail Ardenya M OK
   GARCIA ALES, Toni Masculí    ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ Trail Ardenya M OK
   GARCIA BELTRAN, Mary Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   GARCÍA BONILLA, Alberto Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   GARCÍA GONZÁLEZ, Lluis Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   GARCIA LLOVERAS, Marc Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   GARCIA MARTIN, Maria Femení    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   GARCÍA MARTÍNEZ, Juan Javier Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   GARCIA MORENO, Charo Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya S OK
   GARCIA NAVARRO, Victor Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya S OK
   GARCIA OLLER, Guillem Masculí     Trail Ardenya S OK
   GARCÍA PEÑA, Juan Manuel Masculí    PIRI Trail Ardenya M OK
   GARCIA PIÑA, Nuria Femení     Trail Ardenya XS Pendent
   GARCÍA PRIETO, Cobi Femení    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   GARCÍA RAMÍREZ, Francisco José Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   GARRÉ PELEGRINA, SARA Femení     Trail Ardenya S OK
   GARRETA CLUSELLA, Jordi Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   GARRIDO QUIROS, Oscar Masculí    C.E.DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   GARRIGA ANDREU, Xavi Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   GIBERT ESTUDILLO , Guillem Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya S OK
   GIMENEZ LOPEZ, Cristina Femení    PG COLOMERS4 Trail Ardenya XS OK
   GIMENO CARVAJAL, Ivan Masculí     Trail Ardenya S OK
   GIMENO FARRES, Mat Masculí     Trail Ardenya XS OK
   GOMEZ, Néstor Masculí    CLUB ATLETISME GAVA Trail Ardenya XS OK
   GÓMEZ PUNZANO, José Àngel Masculí    NO Trail Ardenya S OK
   GOMEZ LOPEZ, Lluis Masculí    INDEPE Trail Ardenya M OK
   GÓMEZ RODRÍGUEZ, Eva Femení    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya S OK
   GONZÁLEZ PÉREZ , Marta Femení    CLUB FUNRUNNERS Trail Ardenya XS OK
   GONZALEZ FALCÓN , ISMAEL Masculí     Trail Ardenya M OK
   GONZÀLEZ GONZÀLEZ, Òscar Masculí    CATACRAC Trail Ardenya M OK
   GONZALEZ I PLANAS, Pilar Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   GONZÁLEZ LORENTE, Vanesa Femení    INDEPENDENT Trail Ardenya S OK
   GONZÁLEZ MORAN, Camino Femení    A.E.MATXACUCA Trail Ardenya XS OK
   GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Daniel Masculí    G.E. ARGEMTONA Trail Ardenya M OK
   GÓNZALEZ VIÑAS, Miquel Masculí    TRIABÈTICS Trail Ardenya M OK
   GRABOLEDA MIR, Sandra Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   GRABULOSA AGUILERA, Carles Masculí     Trail Ardenya S OK
   GRANDE CARRERAS, Victor Masculí     Trail Ardenya S OK
   GUALLAR ALMAZÁN, Carla Femení    BESCANÓ CORRE Trail Ardenya XS OK
   GUARDIOLA CERVETO, Maite Femení    - Trail Ardenya XS OK
   GUERRERO MARTÍN, Jose Masculí    GOPROGRABA Trail Ardenya S OK
   GUTIÉRREZ PÉREZ-MILÁ, Xavi Masculí    C.E.DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   HERNANDEZ ALABAU, Carles Masculí    BRD'S VILAMAJOR Trail Ardenya M OK
   HERNÀNDEZ MARTÍNEZ , Angel Masculí    C. E. MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   HERRERO PIÑOT, Isaac Masculí    GOPRO GRABA Trail Ardenya S OK
   HERVAS CARMONA, Aitor Masculí     Trail Ardenya M OK
   HERVAS CARMONA, Raul Masculí     Trail Ardenya M OK
   HERVAS SOLIS, Cristian Masculí     Trail Ardenya M OK
   HILLA LOUREIRO, Albert Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   HORNERO, Gemma Femení    CLUB IBERIA BARCELONA Trail Ardenya M OK
   IBARRA DELGADO, Josep Masculí     Trail Ardenya M OK
   IBARS CRESPO, Agusti Masculí     Trail Ardenya XS OK
   ILLA GIL, Pere Illa Gil Masculí    AUTONUM MOSCATELL Trail Ardenya S OK
   INIESTA JIMENEZ, Juan Marcos Masculí    MI CULO PELADO Trail Ardenya M OK
   ITURBE FERRÉ, Carles Masculí     Trail Ardenya S OK
   ITURBE FERRÉ, Núria Femení     Trail Ardenya S OK
   IZA REKAKOETXEA, Asier Masculí    TRAIL TEAM BIZKAIA Trail Ardenya M OK
   JIMÉNEZ GARCÍA, David Masculí    DALTONS TEAM Trail Ardenya S OK
   JORQUERA , Joan Masculí    MOSCATELL Trail Ardenya M OK
   JOSÉ CASADO , Javier Masculí    THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   JUANOLA ALVAREZ, David Masculí    LES NENES TRAIL Trail Ardenya S OK
   JULIÀ, Gina Femení    ESCOLA TRAIL BARCELONA Trail Ardenya M OK
   JUNCA GUITART , Pere Masculí    CABIROLS ROSES Trail Ardenya S OK
   JUSCAFRESA GARCIA, Ferran Masculí     Trail Ardenya XS OK
   JUST MARTINEZ, Andreu Masculí    A.E. PALAFRUGELL Trail Ardenya M OK
   LATORRE GARRIGA, Silvia Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   LATORRE NIETO, Enrique Masculí    PRATENC AA Trail Ardenya S OK
   LINARES AGUILAR, David Masculí    CE DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   LLAMAZARES VÀZQUEZ , Alonso Masculí    MONTSENY MAASAIS Trail Ardenya M OK
   LLAURADÓ CABEZAS, Joan Masculí     Trail Ardenya S OK
   LLORENS BRUN, Oscar Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   LLOVET BORRAT, Elena Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   LOPEZ, Rafa Masculí    CLUB IBERIA BARCELONA Trail Ardenya M OK
   LOPEZ ANADON, Andreu Masculí    C.A. ATLETES VNG Trail Ardenya M OK
   LOPEZ BAGES , Ricart Masculí    CLUB NATACIO GRANOLLERS Trail Ardenya M OK
   LÓPEZ BARRENECHEA, Carla Femení    C.E DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   LÓPEZ CELEIRO, Xavi Masculí    CASAB Trail Ardenya S OK
   LOPEZ LANDERO, Alberto Masculí    THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   LOPEZ LANDERO , Manel Masculí    C. E. THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   LÓPEZ LUCENA, Sandra Femení     Trail Ardenya M OK
   LÓPEZ LUQUE, Luis Masculí     Trail Ardenya XS OK
   LÓPEZ MARFIL, Juan Manuel Masculí    ESPECIAL TEAM Trail Ardenya S OK
   LOPEZ SERENTILL, Paula Femení    C.E MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   LOZANO AYALA, Toni Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   LOZANO POLLINO, Luis Eduardo Masculí    C.E.DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   MACARRO CANO , Cristóbal M Masculí    RUNNAIR Trail Ardenya M OK
   MACIÀ BURGOS, Francesc Masculí    TRENKAMINS Trail Ardenya S OK
   MAGDALENA RODRIGUEZ, Núria Femení    C.A.GAVÀ Trail Ardenya S OK
   MARAVER RUIZ , Raúl Masculí    THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   MARCOS SOLIAS, Mercè Femení    MASQUEFATRAIL Trail Ardenya S OK
   MARÍN TARIFA, Jep Masculí    #LAVANELJEPELRUB Trail Ardenya S OK
   MARONNA MIERAVILLA, Sol Femení     Trail Ardenya S OK
   MARQUEZ MUÑOZ, Javier Masculí    FONDISTAS BLANES Trail Ardenya M OK
   MARTA PALOMINO , José Antonio Masculí    TECNIRUNNER Trail Ardenya M OK
   MARTI SAYOLS, Jordi Masculí    TRG TEAM Trail Ardenya S OK
   MARTIN ALONSO, Ivan Masculí    CENTRE EXCURSIONISTA OLOT Trail Ardenya M OK
   MARTIN GOMEZ, Rafael Masculí     Trail Ardenya S OK
   MARTÍN GONZALEZ, Jose Luis Masculí    INDEPENDIENTE Trail Ardenya M OK
   MARTÍN MARCÉ, Ariadna Femení    CE DEPORUNNERS Trail Ardenya XS OK
   MARTIN SANTACATALINA, Oscar Masculí    C.E TRAIL LAIA DIEZ Trail Ardenya M OK
   MARTINEZ BALASTEGUI, Jorge Masculí    PRAT BIKE Trail Ardenya S OK
   MARTÍNEZ BARRABÉS, Josep Manel Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya S OK
   MARTÍNEZ CABALLERO, Nerea Femení    CLUB ATLETISME ROSES Trail Ardenya S OK
   MARTÍNEZ CABALLERO , Pedro Masculí     Trail Ardenya S OK
   MARTÍNEZ CAÑADA, Juana Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   MARTÍNEZ CASTELLVÍ, Tània Femení     Trail Ardenya M OK
   MARTINEZ DELGADO, Ismael Masculí    GIRUNNERS Trail Ardenya M OK
   MARTÍNEZ GARATE, Igor Masculí     Trail Ardenya S OK
   MARTÍNEZ LÓPEZ, Miguel Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   MARTÍNEZ PUGA, Vanesa Femení    SANTKO IS THE LLIMIT Trail Ardenya XS OK
   MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, Gines Masculí     Trail Ardenya M OK
   MARTINEZ ZOYO, Manuel Masculí    INDEPENDIENTE Trail Ardenya XS OK
   MATAS BAÑOS, Adrià Masculí     Trail Ardenya S OK
   MATEO SANCHEZ, Desi Masculí    FLAMA91 Trail Ardenya S OK
   MATEU SOLE, Quim Masculí    INDEPENDENT Trail Ardenya M OK
   MEDINA BUENESTADO, Cristian Masculí    ERIKIN Trail Ardenya S OK
   MEDINA BUENESTADO, Jonathan Masculí    ERIKIN Trail Ardenya S OK
   MELERO GONZÁLEZ, Javier Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   MELERO PACHÓN, Juanmi Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   MÉNDEZ FERNÁNDEZ , Juan Carlos Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   MERCADE CASADEMONT, Silvia Femení     Trail Ardenya XS OK
   MESA MARTÍNEZ, Rafael Masculí    THE MANIAC CYCLING Trail Ardenya M OK
   MESTRE DALMAU, Pau Masculí    CLUB NATACIÓ IGUALADA Trail Ardenya M OK
   MESTRE LLOP, Montserrat Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   MEZQUITA VIDAL, Maria Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   MILAN ALCARAZ, Teresa Femení    FONDISTES DE VILASSAR Trail Ardenya XS OK
   MIRABETE DUEÑAS, Jorge Masculí    VIVITO Y CULEANDO Trail Ardenya S OK
   MIRALLES BRUGUERA, Laura Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   MIRALLES SOLÀ, Ramon Masculí    PIRI Trail Ardenya S OK
   MIRET SANTIAGO, Begonya Femení    INDEPENDENT Trail Ardenya XS OK
   MITJÀ, Sandra Femení    FOREVER YOUNG RUNNERS Trail Ardenya S OK
   MOGINO, Jordi Masculí     Trail Ardenya M OK
   MOLINA LINIO, Jordi Masculí    MITJA DEL CASTELL Trail Ardenya M OK
   MOLINA RODRIGUEZ, Mari Carmen Femení    PRAT ULTRATRAIL Marxa No Competitiva OK
   MONEDERO ESTRUELLS, Damian Masculí     Trail Ardenya S OK
   MONGAY VIDAL, Gloria Femení    FONDISTES DE VILASSAR Trail Ardenya XS OK
   MONTAÑEZ, Javi Masculí    COLLSEROLA MOUNTAIN Trail Ardenya S OK
   MONTENEGRO SÁNCHEZ , Josep Masculí     Trail Ardenya S OK
   MORALES GARCIA, Josep Masculí    C.E DEPORUNNERS Trail Ardenya S OK
   MORENO BOLAÑOS, David Masculí    FONDISTES BLANES Trail Ardenya M OK
   MORENO CASTILLO, MIRIAM Femení     Trail Ardenya M OK
   MOYA , PATRICIA Femení     Trail Ardenya S OK
   MOYA OLEA, Antonio Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   MUELAS ROMERO , Jordi Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   MUIXACH ROIG, Adria Masculí     Trail Ardenya XS OK
   MUNDET JULIOL, Joan Masculí    C.E.MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   MUÑOZ BASSEDAS, German Masculí    FONDISTES VILASSAR Trail Ardenya M OK
   NIEVAS FUSELLAS, Jordi Masculí    C.E. MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   NOGUÉ RAMIÓ, Josep Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   NUÑEZ LOPEZ, Erika Femení    FONDISTES VDD Trail Ardenya S OK
   OBACH, Eduard Masculí    IJ SALUT Trail Ardenya S OK
   OLAYA NAVAS, Toni Masculí    MASQUEFATRAIL Trail Ardenya S OK
   OLIVA PRIM, Anna Femení    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya XS OK
   OLMOS PEREZ, Manu Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   OPREA, Constantin Masculí    CLUB LEONES Trail Ardenya M OK
   ORDAX HERRERO , SANTIAGO Masculí    TRIATLON RIOSECO Trail Ardenya M OK
   ORTEGO PÉREZ, Marcos Masculí    ANEM A CÓRRER Trail Ardenya M OK
   ORTIZ SOLER, Juanma Masculí     Trail Ardenya XS OK
   OSUNA DÍAZ, Olga Femení     Trail Ardenya XS OK
   PADILLA FERNANDEZ, Jonatan Masculí    THE LIONS TEAM Trail Ardenya S OK
   PADRO FRANCO, Jorge Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya S OK
   PAGÉS AGUILAR , Dani Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   PAIRO DELGADO, Anna Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   PAISANO BLANCO, Juan Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   PALAMA BASTERO, OMAR Masculí     Trail Ardenya XS OK
   PALAS ADELL, Xavi Masculí    XPALAS TEAM Trail Ardenya M OK
   PALAU SANZ, Christian Masculí    RUN4 Trail Ardenya S OK
   PALLEJÀ ELIAS, Joan Masculí    CLUB EXCURSIONISTA GRACIA Trail Ardenya M OK
   PAMOS SANZ, Jordi Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   PAMOS SANZ, Oriol Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   PANIELLO RODRIGUEZ, Javi Masculí     Trail Ardenya S OK
   PARERA BAYÓ, Montserrat Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   PARRA MORA , Antonio Masculí    PRAT ULTRATRAIL Trail Ardenya M OK
   PARRAMON NUÑEZ, Xavier Masculí    COLLSEROLAMUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   PARRAMON QUERALTÓ, Anna Femení     Trail Ardenya XS OK
   PASCUAL CARRERAS, Pascual Carreras Masculí    CE ESPARRAGUERA Trail Ardenya S OK
   PASTOR PEREIRA, Guillem Masculí     Trail Ardenya S OK
   PATIÑO GISPERT, Marc Masculí     Trail Ardenya XS OK
   PAUL FERRER, Laura Femení     Trail Ardenya XS OK
   PELLICER VIADER, Francesc Masculí    CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC Trail Ardenya M OK
   PEÑA VALLS , David Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya XS OK
   PEREFERRER ROS, Jordi Masculí    C.E. MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   PEREZ ALONSO, Xavier Masculí    CEO Trail Ardenya M OK
   PEREZ CHAMIZO, M. Antonia Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   PÉREZ GONZALEZ , Jose Masculí    FONDISTES BLANES Trail Ardenya M OK
   PEREZ MILLAN, Oscar Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   PEREZ VALERO, Albert Masculí     Trail Ardenya M OK
   PESCADOR CIRUELA, Jose Masculí    GRUP ATLÈTIC TMB Trail Ardenya S OK
   PIERNAS GALLEGO, Jorge Masculí    ALFISPORT / OLIVERAOLIVA Trail Ardenya S OK
   PINOS FONT, Josep Lluis Masculí    JARDINERIA PINCOD Trail Ardenya XS OK
   PLANAS GOMEZ, Albert Masculí     Trail Ardenya M OK
   PLANS CONTEL, Jordi Masculí    SOM REPÚBLICA Trail Ardenya M OK
   PLANS ROSSELLÓ, Oriol Masculí     Trail Ardenya M OK
   PLAYÁN GONZÁLEZ, Yolanda Femení    MASQUEFATRAIL Trail Ardenya XS OK
   PLAZA SIERRA, Manuel Masculí    IND Trail Ardenya M OK
   POL PLANCHON, Cecilia (magali) Femení    MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   PONS GUERRA, Julia Femení     Trail Ardenya XS OK
   PONS VILLALBA, Alejandro Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   POU FELIP, Ramon Masculí    CENTRE EXCUR. DE BANYOLES Trail Ardenya M OK
   PRIETO ALCALDE, Nuria Femení    INDEPENDENT Trail Ardenya XS OK
   PUIG TARRE, Jordi Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   PUIGHERMANAL MUNARRIZ, Bruno Masculí    FONDISTES VILASSAR DALT Trail Ardenya XS OK
   PUJADAS MATAS, Carles Masculí    ONCORUNNERS X UN SOMRIURE Trail Ardenya M OK
   PUJOL TORRES, Susana Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   PULIDO FREIJO, Olga Femení     Marxa No Competitiva OK
   PUNSOLA VINYALLONGA, Albert Masculí    A.E TALAIA Trail Ardenya M OK
   QUESADA SALVADOR, Toni Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   RABIONET FRIGOLA, Isaac Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   RALLO VILLEGAS, Jordi Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya S OK
   RAMIREZ LOZANO , LAURA Femení     Trail Ardenya XS OK
   RAMIREZ LOZANO, Laura Femení    GRUP ESPORTIU ESTEVE Trail Ardenya S OK
   RAMOS ALMANSA , LORENA Femení    ASHI TEAM Trail Ardenya M OK
   RECASENS RIEMBAU, Josep M. Masculí    CENTRE EXC.BANYOLES Trail Ardenya M OK
   REDONDO BOADA, Joanna Femení    MADTEAM Trail Ardenya M OK
   REVERTE CASABAYO, Monica Femení    CMR Trail Ardenya XS OK
   REYES CASELLAS, Jordi Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   REYES TORRENTS, Marc Masculí    DEMACRADOS TRAIL RUNNERS Trail Ardenya M OK
   RIBAS GARRIGA, Jordi Masculí    TRAILRUNNING VILOBI Trail Ardenya XS OK
   RICO GISPERT, Anna Femení    GIRUNNERS Trail Ardenya XS OK
   RIERA CASANOVAS, Albert Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya XS OK
   RIOS ORTEGA, Rocio Femení    RUNNAIR/ARALETRAIL Trail Ardenya M OK
   RIPOLL I LLUCH, Joan Masculí    CE MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   ROBLEDA FONT, Albert Masculí     Trail Ardenya M OK
   RODRIGUEZ ARCE, Maria Jesus Femení    CASAB Trail Ardenya S OK
   RODRÍGUEZ BEL, María José Femení    PRAT BIKE Trail Ardenya S OK
   RODRÍGUEZ DÍAZ, Jonatan Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya S OK
   RODRÍGUEZ FERNANDEZ, Juanmi Masculí    ELS PERDUTS DE BEGUR Trail Ardenya S OK
   RODRIGUEZ GAVILAN, Albert Masculí     Trail Ardenya S OK
   RODRÍGUEZ GÓMEZ, Eva Femení     Trail Ardenya XS OK
   RODRIGUEZ NOVAU, Alicia Femení     Trail Ardenya XS OK
   ROJI LLINAS, Itziar Femení     Trail Ardenya S OK
   ROMERAL BALLESTER, Gemma Femení    C.A.GAVÀ Trail Ardenya S OK
   ROMERO ALPUENTE, Jordi Masculí     Trail Ardenya S OK
   ROMERO BLASCO, Raul Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   ROMERO EGEA , Marta Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   ROQUÉ BOHIGAS, Xavier Masculí    CE MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   ROS HOMS, David Masculí    C. ATL. TERRA DE VOLCANS Trail Ardenya M OK
   ROS TORRENT, Gemma Femení    ONCORUNNESXUNSOMRIURE Trail Ardenya M OK
   ROTLLAN CALVO, Gerard Masculí    VIC ETB Trail Ardenya S OK
   ROURA MELCIÓ, Van Femení    #LAVANELJEPELRUB Trail Ardenya S OK
   ROUX, Cyril Fabien Masculí    ASHI TEAM Trail Ardenya M OK
   ROVIRA ANGLADA, Marius Masculí     Marxa No Competitiva OK
   ROVIRA AVELLÍ, Guillem Masculí    MATXACUCA Trail Ardenya XS OK
   ROVIRA FERRER, Maria Femení    GRUP EXC. MALGRATENC Trail Ardenya M OK
   ROVIRA RAMOS, Montse Femení    ESCURÇONS VALL D,ARO Marxa No Competitiva OK
   RUIZ , Toni Masculí    CASAB Trail Ardenya M OK
   RUIZ MONTOYA, Daniel Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya S OK
   RUIZ SIMÓN , Roge Masculí    C. E. MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   SABALLS MARANYA, Flavi Masculí    CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC Trail Ardenya M OK
   SADURNI BOSCH, Berta Femení    C.E MONTCLAR Trail Ardenya M OK
   SAEZ SUAREZ, Chema Masculí    CMR Trail Ardenya S OK
   SAGALÉS TORRA, Cesc Masculí    GRIMPACIMS-AEG Trail Ardenya S OK
   SAGUÉ VERT, Jordi Masculí     Trail Ardenya S OK
   SAINZ PICAZO, Elena Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   SALVADOR GARCÍA, Agustin Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   SALVIA VILES, Meritxell Femení    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   SAMPIETRO MARURI, Gemma Femení    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya XS OK
   SANANTE OMELLA, SARA Femení     Trail Ardenya S OK
   SANCHEZ, Estefania Femení    ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ Trail Ardenya XS OK
   SANCHEZ, Marti Masculí    TRAIL RUNNING GIRONA Trail Ardenya M OK
   SANCHEZ CHILLON, Javi Masculí     Trail Ardenya XS OK
   SANCHEZ CHILLON, Maria Jose Femení    BELL MATI Trail Ardenya XS OK
   SANCHEZ DANIEL, David Masculí    SAFIR TEAM Trail Ardenya M OK
   SANCHEZ DOBLADO, Erica Femení     Trail Ardenya S OK
   SÁNCHEZ HABA, Manolo Masculí    CEP Trail Ardenya S OK
   SÁNCHEZ ORTIZ , David Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   SÁNCHEZ RUIZ, Alfredo Masculí    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   SANCHEZ SIERRA , JOSE Masculí     Trail Ardenya XS OK
   SANCHIS FARRERA, Loli Femení    INDEPENDIENTE Trail Ardenya XS OK
   SANGENÍS VIDAL, Sergi Masculí    CEM Marxa No Competitiva OK
   SANZ GARCÍA, Marta Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   SANZ SAEZ, Raul Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya S OK
   SARABIA TALOZA, Rub Masculí    #LAVANELJEPELRUB Trail Ardenya S OK
   SEGADO POSTIGO, Melani Femení    MASQUEFATRAIL Trail Ardenya XS OK
   SELLABONA MORADELL, Marta Femení    CEM Marxa No Competitiva OK
   SERRANO GUARDIOLA, Anna Femení    PRAT BIKE Trail Ardenya XS OK
   SHARP CASAS, Iona Femení     Trail Ardenya S OK
   SIMO SOLDEVILA, Marc Masculí    SPARTA TRAIL TEAM Trail Ardenya M OK
   SIMONA SUCARRATS, Xavier Masculí    C.E. MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   SOLÉ CANAL, Joan Masculí    MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ Trail Ardenya S OK
   SOLER COSTA, Mireia Femení    LES NENES TRAIL Trail Ardenya XS OK
   SOLER DELGADO, Xavier Masculí    AOS TEAM Trail Ardenya S OK
   SOLER LUQUE, Jaume Masculí    CENTRE EXTA CATALUNYA Trail Ardenya S OK
   SOPENA ROBLES, Natalia Femení    FONDISTES VILASSAR DALT Trail Ardenya S OK
   SORIGUERA GELLIDA, Antoni Masculí     Trail Ardenya M OK
   SOTO GÓMEZ, Esteban Masculí    C.E. MONTCLAR Trail Ardenya XS OK
   SUBIRANA ALAMEDA, Xavier Masculí    BASTAPINYES Trail Ardenya S OK
   TABERNER BERNADO, Gerard Masculí    FAST COMPETICIÓ Trail Ardenya S OK
   TEIXIDOR BONADA, Albert Masculí    BAR I MUNTANYA Trail Ardenya M OK
   TEIXIDOR TURBAU, Ricard Masculí    LES NENES TRAIL Trail Ardenya S OK
   TEIXIDOR VERGELI, Trini Femení    INDEPENDENT Marxa No Competitiva OK
   TENA CODINA , David Masculí    ESCOLA TRAIL LAIA DIEZ Trail Ardenya M OK
   TENA FANDOS, Alba Femení     Trail Ardenya XS OK
   TERRE RUIZ, Elisabeth Femení    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya XS OK
   TOMAS ALVEAR, Maribel Femení    COLLSEROLAMOUNTAINRUNNERS Trail Ardenya S OK
   TORRENT FOZ, Eulàlia Femení    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya XS OK
   TORRENT FOZ, Xavier Masculí    TRAIL UES SABADELL Trail Ardenya XS OK
   TORRES FONT, Encarna Femení    FONDISTES VDD Trail Ardenya XS OK
   TOSTADO GARRUDO, Angel Masculí    FONDISTES VILASSAR D DALT Trail Ardenya M OK
   TRUJILLO MENDOZA, Claudia Femení    ANCLA Trail Ardenya XS OK
   UBACH PELLICER, Miriam Femení    SENSACIONS UVEX TEAM Trail Ardenya S OK
   URGELL TAPIA, Daniel Masculí    IPSI RUNNERS Trail Ardenya M OK
   URIGÜEN GAVILAN, David Masculí    CATACRAC Trail Ardenya M OK
   URIGÜEN GAVILÁN, Jordi Masculí    CATACRAC Trail Ardenya M OK
   URIGÜEN GAVILAN, Lluís Masculí    CATACRAC Trail Ardenya M OK
   VALLE BARROSO, Francesc Masculí    EGARAMOSSENAIRES Trail Ardenya S OK
   VARGAS AGUILERA, Ramon Masculí     Trail Ardenya XS OK
   VELASCO BLANCO, Victor Masculí    MASQUEFA TRAIL Marxa No Competitiva OK
   VERGELI VALEROS, Marc Masculí    A. E. MATXACUCA Trail Ardenya M OK
   VERGÉS ROURA, Marc Masculí     Trail Ardenya S OK
   VICENTE ESCALONA, Toni Masculí    GRUP ATLÉTIC TMB Trail Ardenya S OK
   VICH ENRICH, Anton Masculí    ANEM A CÓRRER Trail Ardenya M OK
   VIDAL BARRERA, Carles Masculí    FOLLETS Trail Ardenya M OK
   VIDAL SAAVEDRA, Cristina Femení     Trail Ardenya XS OK
   VILA MESEGUÉ, David Masculí    FONDISTES TOSSA Trail Ardenya S OK
   VILLA CABEZAS, Antonio Masculí    C.E, MADTEAM Trail Ardenya M OK
   VILLAJOS PUNZANO, Pablo Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
   VILLASEVIL, Xavier Masculí    PAU Trail Ardenya M OK
   VILOSA KOMPF, David Masculí    A.E. PALAFRUGELL Trail Ardenya S OK
   VIÑALLONGA PUNSOLA, Didac Masculí    SANTFELIU CORRE Trail Ardenya M OK
   VIÑOLAS CALLEJA, Carlos Arlet Masculí     Trail Ardenya S OK
   VIVES ARMENGOL, Irene Femení     Trail Ardenya S OK
   VIVES MELENDEZ, Sergi Masculí    CANB Trail Ardenya S OK
   XARGAYÓ FERNANDEZ, Pere Masculí    IJ SALUT Trail Ardenya S OK
   XIRGU BEA, Dani Masculí    CE MONTCLAR Trail Ardenya S OK
   YUS QUÍLEZ, Albert Masculí     Trail Ardenya S OK
   ZABALETA GASCO, Jordi Masculí    CE RAYOTEAM Trail Ardenya S OK
   ZAMORA FERNÁNDEZ, Sergio Masculí    MASQUEFA TRAIL Trail Ardenya M OK
  NOMBRE D'INSCRITS: 512
 
 
 
Tornar a les inscripcions
 

 

 
 
 


Organitza:

            

Patrocina

 

OXD Care                      

        

 

Col·labora:

             

             

         

                            

           

    

             

             

        

 

CASA SALETAPASTISERIA SANTA CRISTINA

CARNS GASCONSESCOLETA BTT

FRUITES JUAN—ESTACIÓ DE SERVEI RIU D’OR—INNOVA PERRUQUERIA

LA TABERNA EMPORDÁ

 

 
 
  IDIOMA
 
 
 
 
  NOMÉS FALTEN...
 

111 dies

 
 
 
  INSCRIPCIONS
 

INSCRIU-T'HI JA!
(FINS EL 5 DE DESEMBRE)

 
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS

CONSULTA L'ESTAT DE
LA TEVA INSCRIPCIÓ

 
 
 
  TRAIL ARDENYA