Divendres, 22 de Novembre de 2019   |   Login  
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS
 
 
IX MARXA DE L'ESCURÇÓ   (ocultar inscrits)
 
   NOM SEXE    EQUIP CURSA PAGAMENT
   AJATES BOSCH, Blai Masculí    G.E.SERRALADA Cursa 18 Km OK
   ALIAS AMETLLER, Joan Masculí     Marxa 10 Km OK
   ALVAREZ, Jordi Masculí     Marxa 10 Km OK
   ANGUITA CARDENAS, Joan Masculí    MONTCLAR Cursa 18 Km OK
   ARMENGOL BERENGUER, Carles Masculí    HOSTRAILRIC Cursa 18 Km OK
   ARRABAL MARTÍNEZ, Alberto Masculí     Cursa 18 Km OK
   AVELLI FONT, Jordi Masculí     Marxa 10 Km OK
   AVELLI SERRABELLA, Arnau Masculí     Marxa 10 Km OK
   AYATS, Ferri Masculí    ESCURÇÓ VALL D'ARO Cursa 18 Km OK
   BARBE MUNDET, Anna Femení    TRENKAMINS Cursa 18 Km OK
   BARCELÓ MARULL, Maria Femení    ESCURÇONS Cursa 18 Km OK
   CARRERAS BESALÚ , Isaac Masculí    TRAIL RUNNING GIRONA Cursa 18 Km OK
   CASALS ALONSO, Mar Femení     Marxa 10 Km OK
   CASAS RUIZ, Xavi Masculí    BCTEAM-SPORT Cursa 18 Km OK
   CASELLAS I FABRELLAS, David Masculí     Marxa 10 Km OK
   CAYUELA, Felix Masculí    ESCURÇO VALL D'ARO Cursa 18 Km OK
   DUCH PLIUS, Francesc Masculí    CE MONTCLAR Cursa 18 Km OK
   ENRECH UBEDA, Rut Femení    PIT I COLLONS Cursa 18 Km OK
   ESTRADA OCAÑA, Laura Femení     Marxa 10 Km OK
   ESTRADA OCAÑA, Lorena Femení     Marxa 10 Km OK
   FERNANDEZ GOMEZ, Monica Femení     Marxa 10 Km OK
   FERRER BARBAS, Aaron Masculí     Cursa 18 Km OK
   FONS MONTESINOS, Joaquim Masculí     Cursa 18 Km OK
   FUENTES RAMOS, Jose Antonio Masculí    TRENKMINS Cursa 18 Km OK
   GARCÉS DOMENE, Raquel Femení     Marxa 10 Km OK
   GARCÍA DE ALCARAZ, Javier Masculí     Cursa 18 Km OK
   GARCIA PIÑA, Nuria Femení     Cursa 18 Km OK
   GIMENO CARVAJAL, Ivan Masculí     Cursa 18 Km OK
   GODAY SUÑE, Eduard Masculí     Cursa 18 Km OK
   GODAY SUNE, Eduard Masculí     Cursa 18 Km OK
   JANE PALAU, Silvia Femení    ALMATRET Cursa 18 Km OK
   JUANALS MASFERRER, Llorenç Masculí     Marxa 10 Km OK
   LÓPEZ SERENTILL, Paula Femení    MONTCLAR Cursa 18 Km OK
   MACIÀ BURGOS, Francesc Masculí    TRENKAMINS Cursa 18 Km OK
   MARCUAL, Josep Masculí     Cursa 18 Km OK
   MARGARIT PUIG, Carles Masculí     Cursa 18 Km OK
   MILLARUELO, Sergi Masculí     Cursa 18 Km OK
   MIRABETE DUEÑAS, Jorge Masculí    VIVITO Y CULEANDO Cursa 18 Km OK
   MOLINA RIBOT, Montse Femení     Cursa 18 Km OK
   MONT MASFERRER, Alexandre Masculí    CA SANTA CRISTINA Marxa 10 Km OK
   MORALEDA ASENSIO, Ismael Masculí    TRENKAMINS Cursa 18 Km OK
   OBREGON BELTROCCO, Maria Eugenia Femení     Marxa 10 Km OK
   ORS CORDOBA, Montserrat Femení    SENGLARS CARDEDEU Cursa 18 Km OK
   ORTIZ SOLER, Juanma Masculí     Cursa 18 Km OK
   PERICH CRUELLS, Jordi Masculí    SENGLARS CARDEDEU Cursa 18 Km OK
   PLA LLINAS, Elena Femení     Cursa 18 Km OK
   POTERAS, Nicoleta Femení    XIPIRON TEAM Cursa 18 Km OK
   ROVIRA RAMOS , Montse Femení    ESCURÇONS VALL D'ARO Marxa 10 Km OK
   S.T., Antònia Femení     Marxa 10 Km OK
   SADURNI BOSCH, Berta Femení    C.E MONTCLAR Cursa 18 Km OK
   SAMSO PRATS, Carles Masculí    PIT I COLLONS Cursa 18 Km OK
   SANCHO MARTÍNEZ, Roberto Masculí    AE MATXACUCA Cursa 18 Km OK
   SANTIAGO DIAZ, Marino Masculí     Cursa 18 Km OK
   SANTO PIJOAN, Maite Femení     Marxa 10 Km OK
   SERRABELLA QUINTANA, Laura Femení     Marxa 10 Km OK
   SOLER VIVES, Marta Femení     Marxa 10 Km OK
   VARIN, Sebastien Masculí    XIPIRON TEAM Cursa 18 Km OK
   VIDAL VILA , Jordi Masculí    TRAMUNTANA ESPORTS Cursa 18 Km OK
   VILLALOBOS FIGUERAS, Alex Masculí     Cursa 18 Km OK
   XIRGU BEA, Dani Masculí    CE MONTCLAR Cursa 18 Km OK
  NOMBRE D'INSCRITS: 60
 
 
 
Tornar a les inscripcions
 
  CLASSIFICACIONS
 

CONSULTA ELS TEUS
RESULTATS

 
 
 
  PUBLICITAT