Divendres, 17 d'Agost de 2018   |   Login  
 
 
  LLISTAT D'INSCRITS
 
 
VI MONTESCATANO - CURSA DE MUNTANYA DE MONTCADA I REIXAC   (ocultar inscrits)
 
   NOM SEXE    EQUIP CURSA PAGAMENT
    LAPREA GARCIA, Cristina Femení    ATLETIC CALDERI Cursa Curta OK
   ---, --- Masculí    CORREBDN Cursa Llarga OK
   ABRIL CENTENO, Isabel Femení    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   ACERO CAYUELA, Penélope Femení     Cursa Clàssica OK
   AGUILAR DATSIRA, Joan Antoni Masculí     Cursa Curta OK
   AIBAR MARTIN, Isaac Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Curta OK
   ALCAIDE MONTERRUBIO, David Masculí     Cursa Clàssica OK
   ALCALA ORTEGA, Francisco Masculí    LOS CIERVOS Cursa Llarga OK
   ALCANTARA, Valle Femení    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   ALCÁNTARA MARTÍN, M. Teresa Femení     Cursa Curta OK
   ALFAGEME CARRERRA, Alejandro Masculí    CLUB EXC. VILALLER Cursa Llarga OK
   ALMIRALL ROCA, Miquel Masculí    C.A. NOU BARRIS Cursa Clàssica OK
   ALONSO ALONSO, Juan Felix Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   ALONSO JIMENEZ, Vanessa Femení    ONTRAIL Cursa Curta Pendent
   ALONSO LACRUZ, Gemma Femení    AT CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   ALONSO RAMOS, Dídac Masculí    CARRIL RUNNERS TEAM Cursa Clàssica OK
   ALQUEZA, Oscar Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   ALUJA POLO, Jordi Masculí    INDEPE Cursa Llarga OK
   ALVAREZ CASTILLO, Daniel Masculí    PICHOLINOS POWER Cursa Clàssica OK
   ALVAREZ HERNANDEZ, Raul Masculí    CE BUFALA Cursa Llarga OK
   ALVAREZ VAZQUEZ, Jose Masculí    SEX&RUN Cursa Clàssica OK
   ANDILLA, Gemma Femení     Cursa Curta OK
   ANGEL TORRES, Alberto Masculí     Cursa Curta OK
   APARICIO RODRIGUEZ, Nil Masculí     Cursa Clàssica OK
   ARAGAY, Joan Nomdedeu Aragay Masculí    ATLÈTIC PALAU Cursa Clàssica OK
   ARASIL GARCIA, Jenny Femení    A.E.MATXACUCA Cursa Llarga OK
   ARGUISUELAS MORAL, Jordi Masculí    TODORUNNERS.NET Cursa Llarga OK
   ARIAS ARIAS, Paki Femení    C.M.SIGUEME Cursa Curta OK
   ARIAS OMS, Yolanda Femení     Cursa Curta OK
   ARIZA RODRIGUEZ, Luis Masculí    RUA Cursa Clàssica OK
   ARJONA CABRERA, Ana Maria Femení     Cursa Clàssica OK
   ARMENGOL DULCET, Lluis Masculí     Cursa Llarga OK
   ARMENTEROS RODRIGUEZ, Ivan Masculí    TRIPLETA MAGICA Cursa Clàssica OK
   ARQUILLO OTERO, Alan Masculí     Cursa Curta OK
   ARRANZ FERNANDEZ, César Masculí    CLUB ATLETISME PARETS Cursa Llarga OK
   ARROYO NAVARO, Lolo Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Curta OK
   ARTÉS GARCIA, Arnau Masculí    CLUB ATLETISME MOLINS Cursa Clàssica OK
   ATIENZA MARTINEZ, TONI Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Llarga OK
   ATSUARA MATEO, Carlos Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Curta OK
   AVENDAÑO MORALES, Fco Javier Masculí    C.A.TAYMORY-SPIRIDON Cursa Llarga OK
   BACH PUIG, Jordi Masculí     Cursa Curta OK
   BAINAC ORTEGO, Núria Femení     Cursa Clàssica OK
   BALCELLS MORELL, ORLANDO Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Clàssica OK
   BALLESTEROS BARBA, Miguel Angel Masculí     Cursa Llarga OK
   BARBA ESTEVEZ, Oscar Masculí     Cursa Clàssica OK
   BARNICH FONOLLÀ, Enric Masculí    ONTRAIL Cursa Curta OK
   BARRERA PEREZ, Francisco Jose Masculí     Cursa Clàssica OK
   BARROSO HEREDIA, Víctor Masculí    GRUPO TRAIL MOLLET CMM Cursa Clàssica OK
   BASSAS BUJ, Ignasi Masculí    SANTFELIU CORRE Cursa Llarga OK
   BATLLE SERRA, Israel Masculí    LES FRANQUESES VOOA Cursa Clàssica OK
   BAUTISTA SUREDA, Aleix Masculí    BIOMECÀNICA DEL CICLISME Cursa Llarga OK
   BELLIDO REBOLLAR, Jose Maria Masculí    C.A.MOLLET Cursa Llarga OK
   BENITEZ LOPEZ, Jaime Masculí     Cursa Clàssica OK
   BENITEZ LOPEZ, Montserrat Femení     Cursa Clàssica OK
   BENITEZ ORTIZ, Pedro Masculí    UCA Cursa Clàssica OK
   BETETA, Lola Femení    RED RUNNERS Cursa Curta OK
   BLANCH TORT, Xavi Masculí    AEMDEKP CURSESTRAIL.CAT Cursa Llarga OK
   BLANCO GONZALEZ, Sito Masculí     Cursa Clàssica OK
   BLANCO LEAL, Manuel Masculí     Cursa Clàssica OK
   BLAS BOCIGAS, Xavier Masculí    C.A. NOU BARRIS Cursa Llarga OK
   BONA CARNEROS, Ruben Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Curta OK
   BONDIA GOMEZ, Jordi Masculí    AMICS ATLETISME CREIXEEL Cursa Curta OK
   BONILLO SEBASTIA, Alberto Masculí     Cursa Llarga OK
   BORREGUERO SANCHEZ, Ramon Masculí     Cursa Curta OK
   BRAVO SÁNCHEZ , Daniel Masculí     Cursa Clàssica OK
   BRU CABALLERO, Albert Masculí     Cursa Curta OK
   BRU CASTERAS, Joan Masculí     Cursa Llarga OK
   BUERA BERNABÉ, Daniel Masculí    OLLLU RACERS Cursa Clàssica OK
   BUIL PLANA, Gemma Femení     Cursa Curta OK
   BUJALANCE MORALES, David Masculí    CANICROSS LES FRANQUESES Cursa Llarga OK
   BURGUBURU, Lucrecia Femení     Cursa Clàssica OK
   CABALLERIA GOMEZ, Ramon Masculí    TRC ARESTA Cursa Curta OK
   CABALLERO PARIENTE, Jose Manuel Masculí    XIPIRUNS.CAT Cursa Clàssica OK
   CABESTANY CASTELLÀ, Gerard Masculí    ESPORTS TRUGA Cursa Clàssica OK
   CABEZA GONZÁLEZ , Sergio Masculí    TRIPLETA MÁGICA Cursa Llarga OK
   CABEZA PINTOR, Sergi Masculí    C.A TAYMORI-SPIRIDON Cursa Curta Pendent
   CABRERA MARTINEZ, Juan Jose Masculí    SMUP RUNNING Cursa Curta OK
   CABRERA TRUJIILLO, Javi Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   CALPE LIZANDRA, Manel Masculí    CARRIL RUNNERS TEAM Cursa Clàssica OK
   CALVO ORTIZ, Juanjo Masculí    ACEROS LLOBREGAT Cursa Llarga OK
   CAMARGO, Toni Eler Masculí    C.M. SIGUEME Cursa Clàssica OK
   CAMPILLO MOLINA, Jordi Masculí     Cursa Curta OK
   CAMPOS FERNANDEZ, Arantxa Femení    MASQUES SANT ANDREU Cursa Clàssica OK
   CAMPOS GÓMEZ , Carlos Masculí     Cursa Clàssica OK
   CAMPOS MARTIN, David Masculí     Cursa Curta OK
   CAMPS FERNÁNDEZ , Miguel Angel Masculí     Cursa Clàssica OK
   CANO CANAL, Marc Masculí     Cursa Llarga OK
   CANO DE LA FUENTE, Angel Masculí     Cursa Clàssica OK
   CAQUET, Xavier Masculí    C M SIGUEME Cursa Llarga OK
   CARBONELL JOU, Xavier Masculí     Cursa Llarga Pendent
   CARBONELL MORERA, Guillem Masculí     Cursa Llarga OK
   CARLOS, Bou Masculí     Cursa Clàssica OK
   CARMONA CANO, Luis Miguel Masculí     Cursa Curta OK
   CARMONA JIMENEZ, Pedro Masculí     Cursa Clàssica OK
   CARNERO JIMENEJ, Alonso Masculí    UCA Cursa Clàssica OK
   CARNERO JIMENEZ, Juan Jose Masculí    DUSCHOLUX Cursa Clàssica OK
   CARNERO JIMENEZ, Miguel Masculí    UCA Cursa Clàssica OK
   CARQUES PEREZ, Rafa Masculí    C.M.SIGUEME Cursa Clàssica OK
   CARRASCO DE LA MANO, Miguel Angel Masculí     Cursa Curta OK
   CARRERA RUIZ, Javier Masculí    BICIVOLADORED EXTREM Cursa Clàssica OK
   CARRERAS SERRANO, Santi Masculí    A4ELKM Cursa Clàssica OK
   CARRILLO CARRASCO, Jaime Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Clàssica OK
   CARULLA CORTIELLA, Carles Masculí    PALEOTRAINING SABADELL Cursa Curta OK
   CASADO BAÑO, Jose Masculí     Cursa Curta Pendent
   CASTELLANO PÉREZ, Adrián Masculí     Cursa Clàssica OK
   CASTILLO GOMEZ, Tania Femení    ON TRAIL Cursa Curta OK
   CEBALLO GUILLEN , Ricard Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   CENDRA SIMÓN, Jesús Masculí    NORDIC WALKING SABADELL Cursa Llarga OK
   CENTELLES IZQUIERDO, Josep Maria Masculí     Cursa Curta OK
   CENTENO RAMOS, Fernando Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   CEPIÑA BLANCO, Vicente Masculí    TRAPA LA CABRA Cursa Clàssica OK
   CERA IZQUIERDO, Alberto Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Curta OK
   CERA IZQUIERDO, Carlos Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Llarga OK
   CERESA, Matías Masculí    PALEOTRAINING SABADELL Cursa Curta OK
   CLIMENT MARTÍ, David Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Llarga OK
   COBOS HERNANDEZ, Marc Masculí     Cursa Clàssica OK
   COMA ARNAU, Cristian Masculí    MONISTROL RUNNING Cursa Clàssica OK
   CONSENTINO GARCIA, Raul Masculí    INDEPENDENT Cursa Clàssica OK
   CONTRERAS PONS, Héctor Masculí     Cursa Clàssica OK
   CORTES URDI, Mireia Femení    CIMS CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   COSTAJUSSA ASENS, Pere Masculí    INDEPENDENT Cursa Clàssica OK
   CRÍTIC, Sector Masculí    CLUB ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Clàssica OK
   CUESTA CORREDERAS , Francisco Masculí     Cursa Clàssica OK
   DE BLAS LORENZO, Qki Masculí    CORREBDN Cursa Clàssica OK
   DE LA CRUZ BRUGUÉ, Gerard Masculí    ESPORTS MAVERICK Cursa Clàssica OK
   DE LA HOZ GONZÁLEZ, Quique Masculí    C.A. NOU BARRIS Cursa Llarga OK
   DE LA VEGA ARUS, Jordi Masculí    ULTRALIFETEAM Cursa Llarga OK
   DE MOYA RIBERA, Salvador Masculí    CORRECAMINS Cursa Clàssica OK
   DEL PINO SANTIAGO, Manuel Masculí    DIMARTS D'URGELL Cursa Clàssica OK
   DEL TÍO MUÑOZ, Maribel Femení    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   DELANTERO LÓPEZ, Carlos Masculí     Cursa Clàssica OK
   DELGADO ESCRIGAS, Javier Masculí     Cursa Llarga OK
   DÍAZ, Juan Ramón Masculí     Cursa Clàssica OK
   DÍAZ CASAS, Marta Femení    C.A. NOU BARRIS Cursa Llarga OK
   DIAZ TRIAS, Gabriel Masculí     Cursa Clàssica OK
   DO NASCIMENTO ORTIZ, Natalia Femení    ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Curta OK
   DOMINGUEZ FROILAN, Sergi Masculí    CIMS CDV Cursa Clàssica OK
   DOMÍNGUEZ PÉREZ, Adrián Masculí     Cursa Curta OK
   DOMINGUEZ RAMIREZ, Dani Masculí     Cursa Curta OK
   DONADO JAÑEZ, Alberto Masculí    CERDANYOLA ATLETISMO Cursa Llarga OK
   DUARTE MARTINEZ, Isaac Masculí    CIMS CERDANYOLA Cursa Llarga OK
   DUEÑAS PÉREZ , Juan Orlando Masculí     Cursa Curta OK
   EGEA HERNANDEZ, Jordi Masculí    LOS CIERVOS Cursa Llarga OK
   ELOI XAVIER, Phillipe Masculí    TROVIT RUN Cursa Clàssica OK
   ENGUIX PERALES, Ana Femení    RUN BCN Cursa Curta OK
   ESPINOSA ESPINAR, Concepcion Femení     Cursa Curta OK
   ESTEBAN, Josemi Masculí    F. INICIATIVAS Cursa Clàssica OK
   FABREGAT CARBONELL, Meritxell Femení    CMR Cursa Llarga OK
   FARRE MONTELL, Orlando Masculí     Cursa Clàssica OK
   FELIPE CASTELLARNAU, Pep Masculí     Cursa Clàssica OK
   FELIU JUÁREZ, Sebastià Masculí    AEP Cursa Curta OK
   FERNANDEZ ALBUJAR, Gabriel Masculí    MAD TEAM FILIRUN Cursa Llarga OK
   FERNÁNDEZ ARROYO, Jorge Masculí     Cursa Clàssica OK
   FERNÁNDEZ BUSTAMANTE , Daniel Masculí    ONTRAIL Cursa Llarga OK
   FERNÁNDEZ GARCÍA, Javier Masculí    NO TEAM Cursa Curta OK
   FERNANDEZ MARTINEZ, Sonia Femení     Cursa Clàssica OK
   FERNÁNDEZ NAVARRO, Javi Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   FERNÁNDEZ OCAÑA, Feliciano Masculí    ON TRAIL Cursa Clàssica OK
   FERNÁNDEZ ROJO, Juan Pablo Masculí    RUN WITH US Cursa Clàssica OK
   FERNANDEZ TORRES, Dani Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   FERNANDEZ TRESPALACIOS, Jose Ramon Masculí    TRAILRUNNER STORE Cursa Clàssica OK
   FERNANDEZ VILLEGAS, Jeronimo Masculí    BESTIAS TRAIL Cursa Llarga OK
   FERRER ROMERO, Raul Masculí    INDEPENDENT Cursa Clàssica OK
   FERRER VILLA, Daniel Masculí     Cursa Clàssica OK
   FIDALGO LÓPEZ, Aníbal Masculí    MEDINA TRIATLÓN Cursa Llarga OK
   FIGUERAS ESCALINA, Ana Femení    SRD Cursa Curta OK
   FIGULS ROMA, Francesc Xavier Masculí    MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ Cursa Llarga OK
   FRIAS RARADAS, Daniel Masculí    INDEPENDENT Cursa Llarga OK
   FUENTES RUIZ, Nei Femení    ONTRAIL Cursa Curta OK
   FUNEZ MORANTE, David Masculí     Cursa Curta OK
   GALLACH BARRI, MARCEL Masculí    PRORUNNERS Cursa Curta OK
   GALLEGO JANSÀ, Albert Masculí    CLUB EXCTA PIRENAIC Cursa Llarga OK
   GALVE MORENO, Ismael Masculí     Cursa Clàssica OK
   GARCÍA BELLO, Daniel Masculí     Cursa Clàssica OK
   GARCIA BUENO, Miriam Femení    EL CIM Cursa Curta OK
   GARCIA CALDERON, Ruben Masculí     Cursa Llarga OK
   GARCIA DELGADO, Lluis Masculí    TRAIL RUNNERS LLORENÇA Cursa Llarga OK
   GARCIA DIAZ, Jaume Masculí     Cursa Clàssica OK
   GARCIA FRUTOS, Lluis Masculí    CLUB ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Clàssica OK
   GARCIA GILABERT, Juan Masculí     Cursa Llarga OK
   GARCIA OLMOS, Jose Manuel Masculí    ADIDAS RUNNERS BARCELONA Cursa Curta OK
   GARCIA RODRIGUEZ, Xavi Masculí     Cursa Llarga OK
   GARCIA ROMERO, Míriam Femení     Cursa Clàssica OK
   GARCÍA SALAMANCA , Miquel A. Masculí    INDEPENDENT Cursa Curta OK
   GARCIA TALAVERA, David Masculí    CE BUFALA Cursa Curta OK
   GIL CARRETERO, David Masculí     Cursa Curta OK
   GIL-ORTEGA PLAZA, Daniel Masculí     Cursa Clàssica OK
   GOMEX BALLESTA, ALEX Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Clàssica OK
   GÓMEZ, Jess Femení    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   GOMEZ LAGE, Jose Manuel Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   GOMEZ MOTA, Pako Masculí    ALICUENCANO Cursa Clàssica OK
   GONGORA MARTIN, Raul Masculí     Cursa Llarga OK
   GONZÁLEZ CAÑADAS, Fran Masculí    UNIÓ ATLÈTICA RIPOLLET Cursa Clàssica OK
   GONZALEZ CASARES, David Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Llarga OK
   GONZÁLEZ GARCIA, Cesar Masculí     Cursa Curta OK
   GONZALEZ GUERRERO, Pablo Masculí     Cursa Llarga OK
   GONZALEZ JIMENEZ, Cristina Femení    AE TALAIA Cursa Llarga OK
   GONZÁLEZ PADRÓN, José Alexander Masculí    RUN4US Cursa Curta OK
   GONZALEZ PEÑA , Manel Masculí     Cursa Clàssica OK
   GONZÁLEZ REINA, Jaume Masculí    INDEPENDENT Cursa Llarga OK
   GONZALO CARRASCAL, Cesar Masculí    C.N. CALDES Cursa Llarga OK
   GONZALO PALAU, Eva Femení    RUNNING LES FRANQUESES Cursa Curta OK
   GRANADOS MIRANDA, Toni Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   GRANDE DORADO, José Manuel Masculí    PICHOLINOS POWER Cursa Clàssica OK
   GUARDIA PULIDO, Fran Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Llarga OK
   GUARNER MARIN, Ariadna Femení     Cursa Clàssica OK
   GUERRERO BADENAS, Dani Masculí     Cursa Llarga OK
   GUIMERÀ MULLOR, Josep Masculí    ASS. ESP. MATXACUCA Cursa Llarga OK
   GUINOVART COLOM, Salomó Masculí    MATXACUCA Cursa Clàssica OK
   GUTIERREZ, Xavier Masculí    CE SANTA PERPÈTUA Cursa Clàssica OK
   GUTIERREZ CARRES, Roger Masculí    MALOMAN Cursa Curta OK
   GUTIERREZ PIN, Alex Masculí     Cursa Curta OK
   GUTIERREZ UTERGA, Iratxe Femení    PIESREBELDES Cursa Llarga OK
   GUTIERREZ VALENZUELA , Ángel Masculí     Cursa Llarga OK
   HERNANDEZ CANTOS, Pedro Masculí     Cursa Clàssica OK
   HERNÁNDEZ DAVID, Lorena Femení     Cursa Curta OK
   HERRERA GÓMEZ , Bernardo Masculí     Cursa Curta OK
   HERRERO, Dani Masculí    RUN4US Cursa Clàssica OK
   HORNEA, Geanina Femení     Cursa Clàssica OK
   HURTADO AZORÍN, Cristian Masculí    BICIVOLADORES Cursa Llarga OK
   IGLESIAS RUMI, Javier Masculí    ¡LEGIÓN ESPAÑOLA! Cursa Clàssica OK
   IZQUIERDO FERNÁNDEZ, Jonatan Masculí    CEM CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   IZQUIERDO VALLEJO, Kike Masculí    BCTEAM Cursa Clàssica OK
   JEREZ AYUSO, Domingo Masculí    TEAM PRO-TXO Cursa Curta OK
   JIMENEZ GONZALEZ, Diego J. Masculí     Cursa Curta OK
   JIMÉNEZ HERNÁNDEZ, Alberto Masculí    MEDINA TRIATLO Cursa Clàssica OK
   JIMENEZ PAREDES, Javi Masculí     Cursa Clàssica OK
   JIMENEZ YUSTE, Francisco Masculí     Cursa Curta Pendent
   JIMENEZ ZAMORA, Sonia Femení    RUNNING VIGÍA Cursa Llarga OK
   JIMENEZ-VERGILLOS LEDO, Jonatan Masculí    PRORUNNERS Cursa Curta OK
   JUAN SABATER, Oriol Masculí    UEC MATARÓ Cursa Curta OK
   JUANÓS SERRANO, Jaume Masculí    MASQUES SANT ANDREU Cursa Curta OK
   JURADO ARIAS, Alexandre Masculí    TRAINING TRAIL TEAM Cursa Curta OK
   JURADO HURTADO, Damian Masculí     Cursa Curta OK
   JURADO HURTADO, Miguel Masculí     Cursa Curta OK
   JUSTICIA ALONSO, Juan Antonio Masculí    UCA Cursa Curta OK
   LACAMBRA HERNÁNDEZ, Andreu Masculí    C.A. NOU BARRIS Cursa Clàssica OK
   LARA BENJUMEA, Jose Luis Masculí     Cursa Llarga OK
   LAVILLA MEDIERO, Victor Masculí    ALCAINE TEAM Cursa Clàssica OK
   LEGARRETA GARCIA, Soren Asier Masculí    C.M.SIGUEME Cursa Llarga OK
   LEÓN ALVAREZ, Manel Masculí     Cursa Curta OK
   LLADRO, Joan Masculí     Cursa Curta OK
   LLAGOSTERA MAGRANS, Marta Femení     Cursa Clàssica OK
   LLEIXÀ SANCHO, Marc Masculí    C.E. XERTA Cursa Llarga OK
   LOBATO MENDOZA, Abraham Masculí    FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Llarga OK
   LOPEZ AGUILERA, Miguel Ángel Masculí    OJU KE PASSU Cursa Llarga OK
   LÓPEZ BAÑOS, Rubén Masculí    CROSSBOX Cursa Llarga OK
   LOPEZ GIL, Carlos Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   LOPEZ GUTIERREZ, Xavier Masculí     Cursa Clàssica OK
   LÓPEZ MARISCAL, Paco Masculí    MEDINA TRIATLÒ Cursa Clàssica OK
   LÓPEZ MARTÍN, Rafa Masculí     Cursa Llarga OK
   LÓPEZ MARTÍNEZ, Víctor Masculí    RUNNING ASME Cursa Curta OK
   LOPEZ NAVARRO, Agus Masculí    CROUS Cursa Clàssica OK
   LÓPEZ PÉREZ , Juan Antonio Masculí    INDEPENDIENTE Cursa Curta OK
   LOPEZ RODRIGUEZ, Ana Femení    RUNNING LAS FRANQUESAS Cursa Clàssica OK
   LUIS SANCHEZ, Ruth Femení    C. A. MOLLET Cursa Clàssica OK
   LUNA PACHECO, Alberto Masculí    RUNNING VIGÃŤA Cursa Curta OK
   LUQUE LOPERA, Carlos Masculí    MAS RAMPINYO RUNNERS Cursa Clàssica OK
   MACIAN TAPIA, Gemma Femení    C.A.MOLLET Cursa Llarga OK
   MACIAS GIL, David Masculí    ESPARDENYA RUNNERS Cursa Clàssica OK
   MADURELL GÓMEZ, Xavier Masculí     Cursa Clàssica OK
   MAÑAN CAÑELLAS, Pep Masculí     Cursa Clàssica OK
   MANGAS DE ARRIBA, Cristina Femení     Cursa Curta OK
   MANGAS DE ARRIBA, Eva Femení     Cursa Curta OK
   MANRIQUE ROMERO, Óscar Masculí     Cursa Clàssica OK
   MANZANO LÓPEZ, Juanjo Masculí    ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Clàssica OK
   MARCOS GIL, Ramon Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARCOS GOMEZ, Ivan Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARÍ MORENO, Joan Masculí    CIMS CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   MARQUES GIMENEZ, Samuel Masculí    ALAIOR Cursa Llarga OK
   MARQUEZ MORENO, Jesus Masculí     Cursa Curta OK
   MARTI GARCIA, Marc Masculí    C.E. LA LLACUNA Cursa Llarga OK
   MARTIN, Miriam Femení    FONDISTAS STA PEPA Cursa Llarga OK
   MARTIN GANELLA, Sebastian Masculí    INDEPENDENT Cursa Clàssica OK
   MARTÍN MARTÍN, Julián Masculí    CORRE CANVI CORRE Cursa Clàssica OK
   MARTÍN MUÑOZ, Asun Femení    CE FONDISTES LALLAGOSTA Cursa Clàssica OK
   MARTÍNEZ, Gregorio Masculí    BODAS.NET Cursa Clàssica OK
   MARTÍNEZ CRESPO , Irene Femení     Cursa Curta OK
   MARTÍNEZ GARCÍA , Iván Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARTINEZ MOLINA, Juan Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARTÍNEZ MONTSERRAT, Merlès Femení    ON TRAIL Cursa Curta OK
   MARTINEZ PAEZ, Carme Femení     Cursa Curta OK
   MARTÍNEZ PARREÑO, Javier Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARTÍNEZ PÉREZ, Jose Luis Masculí     Cursa Clàssica OK
   MARTINEZ QUILEZ, Victor Enrique Masculí    EGARAMOSSENAIRES Cursa Llarga OK
   MARTINEZ SEQUERA, Marisol Femení     Cursa Curta OK
   MARTINEZ SIMON, Angel Masculí    UEC HORTA Cursa Llarga OK
   MARTINEZ TORRES, Oriol Masculí    EXC.SANT FELIU CODINES Cursa Curta OK
   MARTORELL TORNIL, Juan Manuel Masculí     Cursa Curta OK
   MATEO MENGUAL , Manuel Masculí     Cursa Curta OK
   MATZ MAYOR, Federico Masculí     Cursa Curta OK
   MAYA GABARRON, Albert Masculí     Cursa Llarga OK
   MEDINA GRANADOS, Brian Masculí     Cursa Llarga OK
   MENDEZ ALFONSO, Merche Femení     Cursa Clàssica OK
   MÉNDEZ ANSOLEAGA, Dídac Masculí     Cursa Llarga OK
   MENGUAL BORDES, Lucas Masculí    CEE SANT GERVASI Cursa Clàssica OK
   MÉRIDA GONZÁLEZ , Juan Carlos Masculí     Cursa Curta OK
   MÉRIDA VIDAL, Mireia Femení     Cursa Curta OK
   MINA, Leo Masculí     Cursa Curta OK
   MIRANDA SOLVAS, Javier Masculí     Cursa Clàssica OK
   MITJAVILA I MOIX, Jordi Masculí    CATALONIA RUN FOR FREEDOM Cursa Curta OK
   MOLINA AVILA, Iris Maria Femení    CORREDORS.CAT Cursa Clàssica OK
   MONCLUS MORRAL, Oriol Masculí    RIPOLLET UNIO ATLETICA Cursa Llarga OK
   MONFORT SOLER, César Masculí     Cursa Clàssica OK
   MONJO BOTELLA, Salvador Masculí     Cursa Llarga OK
   MONTALVO SORIA, Paco Masculí    PICHOLINES POWER Cursa Curta OK
   MONTILLA BLASCO, Jose Masculí    RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA Cursa Llarga OK
   MONTOLIU FORN, EDUARD Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   MONTOLIU FORNER, Eduard Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   MONZONÍS PARRAMON, Sònia Femení     Cursa Curta OK
   MORAL HIDALGO, Oscar Masculí    INDEPENDIENTE Cursa Llarga OK
   MORALES RODRIGUEZ, Emilio Masculí    TRANKILS Cursa Llarga OK
   MORCILLO MUÑOZ, Hector Masculí     Cursa Clàssica OK
   MORENO LUQUE, Vanessa Femení    MINDUNDIS TEAM Cursa Llarga Pendent
   MORENO MORATONA, Susana Femení     Cursa Llarga OK
   MORENO MORENO, Manuel Masculí    CASTILLEJ&CACERESRC Cursa Curta OK
   MORENO RUIZ , Cristina Femení     Cursa Llarga OK
   MORILLO CASTELLANO, David Masculí     Cursa Clàssica OK
   MORRAL VENTURA, Agustí Masculí    CLUB ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Llarga OK
   MUÑOZ ALCÁZAR, Juan Masculí    RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA Cursa Clàssica OK
   MUÑOZ ALONSO, Diego Masculí    PALEOTRAINING SABADELL Cursa Curta OK
   MUÑOZ CHAÍN, José Luis Masculí     Cursa Llarga OK
   MUÑOZ CONDE, Jose Francisco Masculí    C.A.MOLLET Cursa Llarga OK
   MUÑOZ RODRÍGUEZ, Manolo Masculí     Cursa Llarga OK
   NADAL RODRÍGUEZ, David Masculí     Cursa Llarga OK
   NAVARRO GARCÍA, José Luis Masculí    RUNBCN Cursa Clàssica OK
   NAVARRO RUIZ, Rafa Masculí    UNION ATLETICA RIPOLLET Cursa Clàssica OK
   NEVADO LÓPEZ, Juana Femení    CEM CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   NICASIO, Gilbert Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   NOGUÉS RUBIO, Glòria Femení    RUNNING LES FRANQUESES Cursa Curta OK
   NOVA FERRÁNDIZ, Daniel Masculí    JO CORRO PER Cursa Llarga OK
   NUÑEZ VALOR, David Masculí    A4ELKM Cursa Clàssica OK
   OLIVE PI, Lluis Masculí    C.A. MOLLET Cursa Curta OK
   ORDOÑEZ, Salvador Masculí    CEE SAN GERVASI TRIATLON Cursa Clàssica OK
   ORENCH PELLICER, Jordi Masculí    CARRIL RUNNERS TEAM Cursa Curta OK
   ORTIZ BERENGUEL, Felix Masculí     Cursa Curta OK
   ORTIZ CATALÀ, Carles Masculí    C.A.NOU BARRIS Cursa Llarga OK
   ORTIZ MORATO, Jose Masculí    RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA Cursa Llarga OK
   PALACIOS ALONSO, Ruben Masculí     Cursa Clàssica OK
   PARDO ESTADELLA, David Masculí    CAP Cursa Llarga OK
   PARDO SANCHEZ, OSCAR Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Curta OK
   PARERA HERMIDA, Angel Masculí    CORRECATAGAFO Cursa Llarga OK
   PARRA MAS, Yolanda Femení     Cursa Curta OK
   PASTOR DOMINGO, Salvador Masculí    LES FRANQUESES VOOA Cursa Clàssica OK
   PASTOR PASTOR, Rosario Femení    TRANKILS Cursa Curta OK
   PATRON SALAS, Alain Masculí     Cursa Curta OK
   PEICASAT RODRIGUEZ, Cristina Femení    CE FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Clàssica OK
   PERALVAREZ MARQUEZ, Jose Antonio Masculí    BESTIAS TRAIL Cursa Llarga OK
   PEREIRA CONEJO, Oscar Masculí     Cursa Llarga OK
   PÉREZ ALMANSA, David Masculí     Cursa Curta OK
   PEREZ CABALLERO, David Masculí    CE FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Llarga OK
   PEREZ GARCIA, Jordi Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Curta OK
   PÉREZ ORTIZ, Antonio Masculí    FEM FORÇA Cursa Curta OK
   PÉREZ PELEGRÍ, Daniel Masculí    RUNNING ASME Cursa Curta OK
   PEREZ PINILLA, Concordio Masculí    ATÈTIC CALDERÍ Cursa Curta OK
   PÉREZ RUIZ, Roger Masculí     Cursa Clàssica OK
   PÉREZ SÁNCHEZ, Patricia Femení    RUN4US Cursa Curta OK
   PÉREZ VALERA, Rogelio Masculí    TRAIL RUNNERS LLORANÇÀ Cursa Llarga OK
   PERIS DURAN, Sergio Masculí    RUNNERS MONTMELO Cursa Llarga OK
   PERIZDE DIEGO, Silvia Femení     Cursa Clàssica OK
   PERNIAS RAMÍREZ , Rafa Masculí     Cursa Llarga OK
   PIZARRO FLORES, Miguel Masculí     Cursa Curta OK
   PODEROSO GAVIL, TOMÁS Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   PODEROSO ISAAC, ISMAEL Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   POLO MARTIN, Oscar Masculí    ONTRAIL Cursa Curta OK
   PONCE SORIANO, Miguel Masculí     Cursa Clàssica OK
   PONS MERCADÉ, Gerard Masculí    INEFC LLEIDA Cursa Clàssica OK
   PONS TORRES, Mireia Femení    INVERSETEAM – TRAIL Cursa Llarga OK
   PORTELL POVEDA, Guillem Masculí    CLUB TRAIL INEFC Cursa Curta OK
   PORTET VILAR, Josep Masculí    A4ELKM Cursa Clàssica OK
   PORTILLO, Paulo Masculí    TRIATLO JOVENT 79 Cursa Llarga OK
   PRIEGO CAMPOS, Marc Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Llarga OK
   PRIEGO MARIN, Maria Femení     Cursa Curta OK
   PUCHE GINER, Jordi Masculí     Cursa Clàssica OK
   PUJADAS BASTARDES, Mitona Femení     Cursa Curta OK
   PUJIULA COLOM, Aniol Masculí    TRC ARESTA Cursa Curta OK
   QUILEZ GARCIA, Sergi Masculí    CLUB ESPORTIU MEDITERRANI Cursa Clàssica OK
   RAMIREZ CARMONA, Daniel Masculí     Cursa Clàssica OK
   RAMIREZ DE GEA, Jose Masculí    CE FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Clàssica OK
   RAMIREZ VALLEZ, Ruben Masculí     Cursa Clàssica OK
   RAMON VALLES, Ferran Masculí     Cursa Llarga OK
   RAMON VALLES, Jordi Masculí     Cursa Llarga OK
   RAMOS ÁLVAREZ, David Masculí    CIMS CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   RAMOS MESSEGUER, Ricard Masculí    INDEPENDENT Cursa Curta OK
   RASCHER, Ralf Masculí    CERDANYOLA CH Cursa Llarga OK
   RAYA MARTÍN, Francisco Masculí    FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Clàssica OK
   REBOLO VALIÑO, JUAN CARLOS Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Clàssica OK
   RECA NAVARRETE, Loli Femení    RUNNING VIGÍA Cursa Clàssica OK
   RECUERO RUBIO, Teresa Femení    RECUERO'S TEAM Cursa Curta OK
   REINA GARCIA, Montserrat Femení    FONDISTES LA LLAGOSTA Cursa Clàssica Pendent
   REINA MORENO, Jose Antonio Masculí    RUN4US Cursa Curta OK
   RELLAN, Oscar Masculí     Cursa Curta OK
   RENDÓN PLAZA, Jordi Masculí    BARBACOA SPORT TEAM Cursa Llarga OK
   REVERTER CANDAU, Xavi Masculí    . Cursa Llarga OK
   REXACH MAROT , Merc㨠Femení     Cursa Clàssica OK
   REYES TRUJILLO, Ricardo Masculí     Cursa Llarga Pendent
   RIBAU GAVILAN, Jose Masculí    CLUB ATLETIC CALDERI Cursa Curta OK
   RIBES, Joan Masculí     Cursa Curta OK
   RIBES CASTRO, Lluis Masculí    CRAZYFOLKS Cursa Curta OK
   RIBES SENAR , Griselda Femení     Cursa Curta OK
   RIOS PÉREZ, Aitor Masculí     Cursa Curta OK
   RIVAS VALLEJO, Antonio Masculí    UCA Cursa Clàssica OK
   ROBLEDO DIAZ, David Masculí    CORRE CANVI CORRE Cursa Clàssica OK
   ROCA HERNANDEZ, Dani Masculí     Cursa Curta OK
   ROCA TERRICABRIS, Sonia Femení     Cursa Curta OK
   RODRIGO PULGARIN, Alicia Femení    CORRECATAGAFO Cursa Curta OK
   RODRIGUEZ ALFONSO, Jose Luis Masculí     RUNNING LAS FRANQUESAS Cursa Clàssica OK
   RODRIGUEZ BATISTA, Sergi Masculí    ESPORTS TRUGA-MASANÉS Cursa Llarga OK
   RODRÍGUEZ CLIMENT QQ, Alejandra Femení    RIPOLLET UA Cursa Curta OK
   RODRIGUEZ GARCIA , Adolfo Masculí    SEXRUN Cursa Llarga OK
   RODRIGUEZ GOMEZ, Joan Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Curta OK
   RODRÍGUEZ MORALES, Rubén Masculí    RED RUNNERS Cursa Curta OK
   RODRIGUEZ PRADAS, Juan Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Curta OK
   RODRIGUEZ PUIG, Alejandro Masculí     Cursa Curta OK
   RODRÍGUEZ TAPIAS, Juan Carlos Masculí    CAPO TEAM Cursa Clàssica OK
   ROLDAN ARJONA, Juan Carlos Masculí     Cursa Clàssica OK
   ROLDÁN LÓPEZ, Raúl Masculí     Cursa Llarga OK
   ROMAN ROLDAN, Sonia Femení    INDEPENDENT Cursa Curta OK
   ROMERA IBAÑEZ, Jordi Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Clàssica OK
   ROMERO CABRERA, Gilda Femení     Cursa Curta OK
   ROMERO VALLADARES, Francisco Masculí     Cursa Curta OK
   ROPERO TAPIA, Lluis Masculí     Cursa Clàssica OK
   ROS LÓPEZ, JORDI Masculí    CEF FEM FORÇA Cursa Curta OK
   RUBIO ALVARO, Sergio Masculí     Cursa Clàssica OK
   RUBIO ANDRES, Rubén Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   RUBIO ARCOS , Andreu Masculí     Cursa Curta OK
   RUBIO ENFEDAQUE, Yeray Masculí     Cursa Curta OK
   RUBIO PÉREZ, Cynthia Femení    CEM CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   RUEDA MORILLO , Rafa Masculí     Cursa Llarga OK
   RUIZ CASTRO, David Masculí    RUNNING VIGIA Cursa Clàssica OK
   SAEZ SUAREZ, Chema Masculí    PC.POBLENOU Cursa Clàssica OK
   SALINAS GARCIA, Daniel Masculí     Cursa Curta OK
   SALVADOR IGUAL, Rafa Masculí     Cursa Clàssica OK
   SÁNCHEZ BLANCH , Norbert Masculí     Cursa Clàssica OK
   SANCHEZ CHIA, Jose Luis Masculí    TORPECAMINOS Cursa Clàssica OK
   SÁNCHEZ CÓRDOBA, Paula Femení     Cursa Clàssica OK
   SÀNCHEZ ESCRIGAS, Jordi Masculí    RUN FOR FREEDOM Cursa Curta OK
   SANCHEZ GOMEZ, Dani Masculí     Cursa Llarga OK
   SANCHEZ GUTIERREZ, Edgard Masculí     Cursa Clàssica OK
   SÁNCHEZ OBRERO, Raquel Femení    NORDIC WALKING SABADELL Cursa Llarga OK
   SÁNCHEZ PEDROSA, Sergio Masculí    CEE SANT GERVASI Cursa Clàssica OK
   SANCLEMENTE PEREZ, Miguel Masculí     Cursa Llarga OK
   SANS VILLALONGA, Antoni Masculí     Cursa Clàssica OK
   SANTAMARIA FARRÉ, Maria Femení    C.E ALTA RIBAGORÇA Cursa Llarga OK
   SANTAMARIA SOLE, Jordi Masculí     Cursa Llarga OK
   SANTIAGO, Jose Manuel Masculí     Cursa Clàssica OK
   SANTOS FRANCO, Albert Masculí     Cursa Llarga OK
   SANTOS GRIMALDOS, Sergio Masculí    MASQUERUNNERS Cursa Clàssica OK
   SANTOS RUIZ, F. Javier Masculí    C.M.SÍGUEME Cursa Llarga OK
   SANZ LOPEZ, Oscar Masculí     Cursa Clàssica OK
   SARMIENTO SANJUAN, Maria José Femení    RUNNING VIGIA Cursa Curta OK
   SARO OTS, Héctor Masculí    RUNNING VIGÍA Cursa Curta OK
   SASTRADA GASPAR, Francisco Javier Masculí    PHC SANT CUGAT Cursa Clàssica OK
   SELLARES, Ruben Masculí     Cursa Curta OK
   SEQUERO RUIZ, Anna Femení     Cursa Curta OK
   SERRALVO RAMÍREZ, Eva María Femení     Cursa Curta OK
   SERRANO MARTIN, Adrián Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Llarga OK
   SERRANO SÁNCHEZ, Gloria Femení     Cursa Curta OK
   SIRAT LÓPEZ, Pere Masculí    DIEDRE Cursa Llarga OK
   SOLÉ AZNAR, Aleix Masculí    BORGES TRAIL Cursa Clàssica OK
   SOLÉ LLUIS, Josep Masculí    CLUB ATLÈTIC CALDERÍ Cursa Curta OK
   SOLÉ TORRENT, Toni Masculí     Cursa Clàssica OK
   SOLÉ VERA, Jordi Masculí    C.E. LA LLACUNA Cursa Llarga OK
   SOLER , Nuri Femení    RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA Cursa Clàssica Pendent
   SOLER GRABULOSA, Jordi Masculí     Cursa Curta OK
   SORO RESINA, Raúl Masculí     Cursa Curta OK
   SOSA DIAZ, Diego Jose Masculí     Cursa Clàssica OK
   SOSA ORTEGA , Mario Masculí    ONTRAIL Cursa Llarga OK
   SUAREZ FIGUEROLA, Manuel Masculí     Cursa Llarga OK
   SUBIRA MUÑOZ, Ismael Masculí    OJU KE PASSU Cursa Clàssica OK
   TALAVERA CANO, Francisco José Masculí    CE BUFALA Cursa Clàssica OK
   TALAVERA MOLINA, Charo Femení    RUNNING VIGIA Cursa Llarga OK
   TARRAGÓ I BARDÉS, Roger Masculí    GRUP MATRICULA Cursa Clàssica OK
   TOMA, Jacob Masculí    EQUIP LAND TEAM Cursa Llarga Pendent
   TOMAS ALVEAR, Maribel Femení    MUNTANYENC SANT CUGAT Cursa Llarga OK
   TOMÀS MORCILLO, Gabriel Masculí    FERRER HOTELS CD Cursa Clàssica OK
   TORNIL SIN, Loreto Femení     Cursa Curta OK
   TORNIL SIN, Sebastián Masculí     Cursa Curta OK
   TORRES BERRUEZO, Oscar Masculí    ONTRAIL BADALONA Cursa Llarga OK
   TORRES ENRIQUE, Toni Masculí    INDEPE DIENTE Cursa Curta OK
   TORRES GÁLVEZ, David Masculí     Cursa Llarga OK
   TORRES ROMERO, Xavi Masculí     Cursa Llarga OK
   TORT FELIU, Lluis Masculí    SEGURARTIC Cursa Curta OK
   TRIGUERO CARRILLO, Santi Masculí    LOS BICIVOLADORES EXTREM Cursa Clàssica OK
   TRUJILLO REYES, Juan Carlos Masculí    MARTI&TRUJI Cursa Clàssica OK
   ÚBEDA GUIRADO, Antonio Masculí     Cursa Clàssica OK
   URIBE MARCOS, Jose Luis Masculí    AT CERDANYOLA Cursa Clàssica OK
   UTRERA MENA, Jose Masculí     Cursa Curta OK
   VALDIVIA SANCHEZ, Antonio Masculí    RIPOLLET UNIÓ ATLÈTICA Cursa Curta OK
   VEGA VALDEON, Esther Femení    MASQUES DE SANT ANDREU Cursa Clàssica OK
   VELA VALLE, Fernando Masculí    RUNNING LES FRANQUESES Cursa Clàssica OK
   VERA, Martin Masculí     Cursa Clàssica OK
   VERA FERNANDEZ, Antonia Femení    C.A. MOLLET Cursa Clàssica OK
   VERGES RABINAD, Kitu Masculí    C.A. TAYMORY-SPIRIDON Cursa Clàssica OK
   VERNIS DOMENECH, Pau Masculí    SPORTANYS Cursa Clàssica OK
   VIDAL GARCIA, Jordi Masculí    9HSPORT Cursa Clàssica OK
   VIERA MARMOL, Reyes Femení    LES FRANQUESES VOOA Cursa Clàssica OK
   VILASECA GESTEIRO, Pedro Juan Masculí    CM.SIGUEME Cursa Llarga OK
   VILLA CARLES, Ferrer Masculí    TRIARMY Cursa Llarga OK
   VILLAR PIEDRA, Marc Masculí    DESMUNTAMARGES NAVÀS Cursa Curta OK
   VILLAR ROSA, Andreu Masculí    DESMUNTAMARGES NAVÀS Cursa Curta OK
   VILLARRUBIA PEREIRA, Diego Masculí     Cursa Llarga OK
   VILLASCLARAS ROCA, Francisco Masculí     Cursa Curta OK
   VIÑALLONGA PUNSOLA, Didac Masculí    SANT FELIU CORRE Cursa Llarga OK
   VIVES MELENDEZ, Sergi Masculí    CANB Cursa Llarga OK
   VIVES USON, Miquel Masculí    C.E. VILALLER Cursa Curta Pendent
   WÄGER PONS, Jaume Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Curta OK
   WÄGER PONS, Joan Masculí    J.A. MONTCADA Cursa Clàssica OK
   ZAHINOS CONCEPCION, Manuel Masculí     Cursa Clàssica OK
   ZAMORA GARRIDO, Miguel Angel Masculí    INDEPENDENT Cursa Curta OK
   ZÚÑIGA UHALDE, Gonzalo Masculí     Cursa Clàssica OK
   ZURITA LORENTE, Amadeo Masculí     Cursa Curta OK
  NOMBRE D'INSCRITS: 512
 
 
 
Tornar a les inscripcions
 
  IDIOMA
 
 
 
 
  PUBLICITAT